Montaż i wymiana zamków Kraków Bieżanów

Montaż i wymiana zamków Kraków BieżanówMontaż zamków to nasza specjalność

Pogotowie zamkowe Kraków Bieżanów to zespół doskonale przeszkolonych ślusarzy, którzy posiadają wiedzę i bogate doświadczenie zawodowe. Szkolimy naszych pracowników, by skutecznie usuwali awarie zamków w drzwiach Państwa mieszkań, domów, ale i samochodów.
Na co dzień w tej części Krakowa zajmujemy się wymianą zamków. Także montaż zamków należy do naszych specjalności. Pogotowie ślusarskie to grupa specjalistów od montowania zamków.
W stałej sprzedaży nasza firma posiada zamki Gerda oraz zamki Dierre. To doskonałej, światowej klasy urządzenia zabezpieczające Państwa mienie.
Każdego dnia realizujemy usługę awaryjnego otwierania mieszkań. Pomagamy Klientom również w awaryjnym otwieraniu samochodów. Podczas tego typu prac korzystamy wyłącznie z najnowocześniejszych narzędzi, które dają nam wiele możliwości, w tym bezinwazyjnej pracy. Po wykonanej usłudze, na stolarce drzwiowej nie znajdą Państwo najmniejszego śladu świadczącego o naszej działalności. Jesteśmy najlepszymi fachowcami w branży ślusarskiej w Krakowie.

Nie tylko zajmujemy się montażem i wymianą zamków

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Inne usługi świadczone w Krakowie:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie Samochodów
Montaż i wymiana zamka
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat montażu i wymiany zamka w drzwiach? Skontaktuj się z nami:

Ogólnopolski numer serwisowy
(w godzina 6:00 do 24:00): 662-869-662

Szkolenia to podstawa

Nasza kadra to wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy wciąż podnoszą swoje kompetencje zawodowe. Bierzemy udział w cyklicznie organizowanych szkoleniach ślusarskich, dzięki czemu znamy wszystkie mechanizmy zamkowe dostępne na rodzimym rynku. Polecamy się jako fachowcy od ślusarstwa, którzy otworzą każdy zamek i wszystkie drzwi. Jeśli zajdzie taka konieczność, wykonamy także naprawę zamków.

24 h / dobę

Pogotowie zamkowe Kraków Bieżanów pracuje dla Państwa 24 h / dobę, przez 7 dni w tygodniu. Polecamy się jako całodobowe Pogotowie ślusarskie. Działamy błyskawicznie – zaledwie w kilka chwil po przyjętym zgłoszeniu pojawiamy się pod wskazanym przez Państwa adresem. Chcąc skontaktować się z nami wystarczy wybrać numer: 662-869-662 Polecamy się!

Pogotowie zamkowe Kraków Bieżanów
Awaryjne otwieranie samochodu Kraków Bieżanów
Awaryjne otwieranie mieszkań Kraków Bieżanów
Montaż i wymiana zamków Kraków Bieżanów
Naprawa zamków Kraków Bieżanów
Ślusarz Kraków Bieżanów