Awaryjne otwieranie samochodów Kraków Bieżanów

Awaryjne otwieranie samochodów Kraków BieżanówAwaryjnie otworzymy każde auto

W Krakowie dzielnica Bieżanów tworzymy Pogotowie zamkowe zatrudniające wyłącznie najlepszych, wysoko wykwalifikowanych ślusarzy, którzy doskonale radzą sobie z awariami zamków. Potrafimy otworzyć każdy zamek i wszystkie drzwi, jakie dostępne są na polskim rynku. Polecamy się do tak skomplikowanych prac, jak awaryjne otwieranie samochodów. Każdorazowo awaryjne otwieranie aut – wszystkich marek, wykonujemy całkowicie bezinwazyjnie. Po wykonanej usłudze nie znajdą Państwo na lakierze auta najmniejszego śladu świadczącego o naszej ingerencji. Otwieranie aut realizujemy przy użyciu najnowocześniejszych narzędzi, które pozwalają nam na bezinwazyjną pracę.

W Krakowie często wzywani jesteśmy także do awaryjnego otwierania mieszkań. Prowadzimy też serwis zamków Gerda i serwis zamków Dierre. Firmy te to renomowani producenci zamków najwyższej klasy, które doskonale zabezpieczają mienie użytkowników.

Na co dzień zajmujemy się także montażem zamków. Również wymiana zamków należy do naszych stałych obowiązków w tej dzielnicy miasta.
Jeśli zauważą Państwo, że zamek nie działa tak sprawnie jak kiedyś, koniecznie wezwijcie zawodowego ślusarza. Specjalista przyjedzie pod wskazany adres i oceni stan posiadanego przez Państwa zamka. W razie konieczności zaproponuje naprawę zamków.

Nie tylko otwieramy drzwi zatrzaśniętych aut

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Inne usługi świadczone w Krakowie:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat awaryjnego otwierania samochodu? Skontaktuj się z nami:

Ogólnopolski numer serwisowy
(w godzina 6:00 do 24:00): 662-869-662

Szkolimy się dla Was

Pogotowie zamkowe Kraków – Bieżanów to zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów od ślusarstwa. Szkolimy zatrudnianych w naszej firmie ślusarzy, dzięki czemu są oni najlepszymi fachowcami na rynku. Zawsze o krok wyprzedzamy konkurencję. Szkolenia w jakich uczestniczą nasi pracownicy dają im wiedzę niezbędną przy realizacji codziennych obowiązków zawodowych.
Szkolimy się dla Państwa – tylko rzetelnie zrealizowana usługa ślusarska daje bowiem Państwu pełne bezpieczeństwo.

Pracujemy 24 h / dobę

Pogotowie zamkowe Kraków Bieżanów pracuje 24 h / dobę, przez 7 dni w tygodniu. Jesteśmy dla Państwa dostępni także w niedziele i wszystkie święta. Śmiało można do nas dzwonić także po godzinie 22 – odbierzemy połączenie i przyjedziemy pod wskazany przez Państwa adres. Telefon do nas: 662-869-662

Pogotowie zamkowe Kraków Bieżanów
Awaryjne otwieranie samochodu Kraków Bieżanów
Awaryjne otwieranie mieszkań Kraków Bieżanów
Montaż i wymiana zamków Kraków Bieżanów
Naprawa zamków Kraków Bieżanów
Ślusarz Kraków Bieżanów