ABC Zabezpieczeń
ABC Zabezpieczeń
ABC Zabezpieczeń
ABC Zabezpieczeń
Gdańsk     •     Gdynia     •     Sopot          Katowice     •     Kraków          Poznań          Warszawa          Wrocław          Łódź     •     inne

Usługi ślusarskie Kraków Bieżanów

Pogotowie zamkowe Kraków Bieżanów
Awaryjne otwieranie samochodu Kraków Bieżanów
Awaryjne otwieranie mieszkań Kraków Bieżanów
Montaż i wymiana zamków Kraków Bieżanów
Naprawa zamków Kraków Bieżanów
Ślusarz Kraków Bieżanów

Usługi ślusarskie Kraków BieżanówNajlepsi ślusarze na rynku

Pogotowie zamkowe Kraków Bieżanów to zespół profesjonalnych ślusarzy, świadczących wysokiej klasy usługi ślusarskie. Nasza firma na rynku ślusarskim z powodzeniem funkcjonuje od ponad 20 lat. W tym czasie pomogliśmy szerokiej grupie Klientów – zarówno z Krakowa, jak i z innych regionów Polski. Dzięki temu, że do wysokiej jakości pracy przykładamy szczególne znaczenie, grupa zadowolonych z naszych usług Klientów wciąż rośnie.
Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem mieszkań. Do naszych specjalności należy także awaryjne otwieranie drzwi wszelkiego rodzaju. Nie straszne są nam awaryjne otwarcia drzwi do domów oraz mieszkań naszych Klientów; podejmujemy się także tego typu prac w sytuacjach, gdy konieczne jest otwarcie drzwiczek w skrzynkach pocztowych, czy w niewielkich kasetkach na pieniądze. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych do otwarcia. Jesteśmy profesjonalistami, którzy świadczą wysokiej klasy usługi ślusarskie.

Awaryjne otwarcia – to nasza specjalność

Codziennie wzywani jesteśmy także do awaryjnego otwieranie samochodów. Awaryjne otwieranie aut, w naszym wykonaniu, zawsze przebiega całkowicie bezinwazyjnie; po naszej fachowej ingerencji, na lakierze auta nie znajdą Państwo najmniejszej rysy świadczącej o naszej działalności.
Także montaż zamków oraz  wymiana zamków są czynnościami, do jakich wzywani jesteśmy w tej dzielnicy miasta nagminnie.
Jeśli zauważą Państwo, że zamek nie działa tak sprawnie jak kiedyś, warto wezwać specjalistę. Doświadczony ślusarz przyjedzie na miejsce zgłoszenia awarii, sprawdzi co dzieje się z zamkiem i zaproponuje optymalne rozwiązanie zaistniałej sytuacji; być może konieczna okaże się wymiana zamków w Państwa drzwiach. Jesteśmy także niezawodni w sytuacjach, gdy niezbędna jest naprawa zamków. Reperujemy uszkodzone oraz zepsute urządzenia zabezpieczające mienie naszych Klientów.
Na terenie Krakowa – dzielnica Bieżanów świadczymy wysokiej klasy usługi ślusarskie. Polecamy się!

Pogotowie zamkowe Kraków – Dostępni 7 dni w tygodniu

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Inne usługi świadczone w Krakowie:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat usług ślusarskich? Skontaktuj się z nami:

Ogólnopolski numer serwisowy
(w godzina 6:00 do 24:00): 662-869-662

Wyszkoleni fachowcy

Ślusarze pracujący w Pogotowiu zamkowym Kraków – Bieżanów to doskonali fachowcy, którzy podejmą się naprawy oraz wymiany każdego modelu zamka. Szkolimy się dla Was. Dzięki uczestnictwu w licznych kursach zawodowych potrafimy naprawić każdy zamek jaki dostępny jest na polskim rynku. 

Całodobowe dyżury ślusarskie

Pogotowie zamkowe Kraków Bieżanów dyżuruje dla Państwa 24 h / dobę, przez 7 dni w tygodniu. Jesteśmy dostępni także w niedziele i wszystkie święta. Kontakt z nami : 662-869-662