ABC Zabezpieczeń | Pogotowie ślusarskie, usługi ślusarskie Gdańsk

Pogotowie zamkowe
Awaryjne otwieranie samochodu
Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
Ślusarz

Pogotowie zamkowe Gdańsk – zawsze przez całą dobę!

Pogotowie ślusarskie GdańskPrzedstawiamy Państwu nasze pogotowie ślusarskie pełniące szeroki zakres usług ślusarskich w Gdańsku. Na rynku działamy już od lat, a w codziennej pracy opieramy się na naszej wiedzy zdobytej poprzez naukę i kursy oraz doświadczeniu, które zdobyliśmy na przestrzeni lat, podczas których pomogliśmy setkom osób w niejednej kryzysowej sytuacji. Zapraszamy do dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów.
 
Jeśli potrzebują Państwo ślusarza w Gdańsku, który wykona usługę awaryjnego otworzenia drzwi mieszkania lub samochodu albo pomoże Państwu dobrać odpowiednie zamki do nowych drzwi, dobrze Państwo trafili. Nasze usługi pełnimy na wysokim poziomie, pamiętając nie tylko o precyzyjnym wykonaniu usługi, ale i o perfekcyjnej obsłudze klienta.

Nasi ślusarze łączą swoje doświadczenie, dużą wiedzę z nowościami technologicznymi w zakresie sprzętu. Pracujemy na oryginalnych produktach najwyższej jakości, jesteśmy wyłącznym dystrybutorem zamków KESO na Polskę. Szwajcarskie zamki tej firmy są popularne w całej Europie, łączą precyzję wykonania ze zdobyczami elektroniki. Według rankingu są to obecnie najlepsze i najbezpieczniejsze zamki.

Nasze usługi pełnimy całodobowo, przez cały tydzień. Zdecydowaliśmy się na takie godziny otwarcia, ponieważ zależy nam na komforcie naszych klientów. Wiemy bowiem, że niemiła sytuacja, jaką jest zgubienie kluczy czy zatrzaśnięcie kluczyków w środku samochodu może zdarzyć się o każdej porze dnia czy nocy.

Świadczymy usługi z zakresu awaryjnego otwierania zamków, montażu, naprawy i wymiany zamków. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów – jeśli potrzebują Państwo pomocy przy wyborze najlepszych zamków w nowym domu czy po prostu potrzebują konserwacji starego zamka, prosimy o kontakt! Nasi ślusarze z przyjemnością doradzą Państwu najlepiej, jak się da.

Kompleksowe obsługa ślusarska w Gdańsku

 

Nasi pracownicy cenią sobie Państwa czas. Na miejsce awarii przyjeżdżają natychmiastowo, a usługę wykonują sprawnie i szybko, nie tracąc przy tym na jakości i precyzji usług.
 
Pogotowie ślusarskie Gdańsk jest jednym z punktów naszej firmy, która posiada wiele filii w Polsce w większych miastach takich jak Warszawa, Katowice czy Wrocław. Ślusarze dojeżdżają na terenie Gdańska gratis. Jeśli więc potrzebują Państwa solidnego ślusarza, który zdecydowanie zna się na swoim fachu, zapraszamy do kontaktu. Nie polecamy korzystania z amatorskich usług ślusarskich – robocizna tańsza o kilka procent może mieć opłakane skutki i w przyszłości kosztować nas o wiele więcej. 

Zapraszamy do kontaktu pod numerem 662-869-662

Inne usługi świadczone w Gdańsku przez ABC Zabezpieczeń:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie Samochodów
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków


Usługi wykonujemy w dzielnicach Gdańska: