ABC Zabezpieczeń
ABC Zabezpieczeń
ABC Zabezpieczeń
ABC Zabezpieczeń
Gdańsk     •     Gdynia     •     Sopot          Katowice     •     Kraków          Poznań          Warszawa          Wrocław          Łódź     •     inne

Pogotowie zamkowe Gdańsk

Pogotowie zamkowe Gdańsk
Awaryjne otwieranie samochodu Gdańsk
Awaryjne otwieranie mieszkań Gdańsk
Montaż i wymiana zamków Gdańsk
Naprawa zamków Gdańsk
Ślusarz Gdańsk

Czym się zajmujemy?

Nasza firma wykonuje usługi ślusarskie w Gdańsku o szeroko rozbudowanej ofercie. Prowadzimy fachowe doradztwo i pomoc o każdej porze dnia. Do naszych najważniejszych zadań należy awaryjne otwieranie drzwi w Gdańsku oraz naprawa zamków. Zatrzaśnięte drzwi lub złamany klucz w zamku to dla nas nie problem. Otwieramy każdy rodzaj zamka – nasi ślusarze poradzą sobie z każdym zamkowym problemem.

Zatrudnieni w Pogotowiu zamkowym w Gdańsku specjaliści sprawią, że nawet podczas awaryjnego otwierania zamków z pewnością nie zniszczą drzwi, a zacięty mechanizm po bezpiecznym otwarciu dalej będzie skutecznie pełnił swoje funkcje, bez konieczności jego wymiany.

Zajmujemy się również takimi zadaniami, jak: montaż zamków czy wymiana zamków. Zakładamy zamki klasyczne, antywłamaniowe i najnowocześniejsze urządzenia, takie jak elektroniczny zamek do drzwi KESO Entr, który można otwierać specjalnym pilotem, poprzez czytnik linii papilarnych, a nawet smarftonem.

Zamki do drzwi Gdansk

Kompleksowe obsługa ślusarska w Gdańsku

 

Awaryjne otwieranie samochodów – sposób na zatrzaśnięty zamek

Pogotowie Zamkowe GdanskPogotowie zamkowe Gdańsk jest zawsze do Twojej dyspozycji. Awaryjne otwieranie aut również leży w zakresie oferowanych przez nas usług. Każdemu może zdarzyć się zatrzaśnięcie kluczyka w środku samochodu. Najczęściej zostawiamy go na siedzeniu razem z zakupami. W takiej sytuacji wystarczy zgłosić awarię, a jeden z naszych ślusarzy przybędzie najszybciej na miejsce wezwania, jak to możliwe. A co ważne – otwierając drzwi samochodu nie uszkodzimy zamka! Nie próbuj otwierać go na własną rękę, bo możesz wyrządzić więcej szkód niż pożytku. Zrobimy to szybko i profesjonalnie – zaufaj specjalistom.

Zadzwoń po Pogotowie zamkowe w Gdańsku

Jeśli tylko będziesz potrzebował pomocy ślusarza – zadzwoń do nas 662-869-662. Rozwiążemy każdy problem zamkowo-drzwiowy. Awaryjne otwieranie mieszkań w Gdańsku i awaryjne otwieranie samochodów to nasz priorytet – po zgłoszeniu niezwłocznie wyruszamy na miejsce.

Pogotowie Zamkowe Gdańsk – sklep stacjonarny

Zapraszamy również do naszego sklepu stacjonarnego w Gdańsku – Brzeźno. W naszym sklepie można kupić nie tylko okucia i zamki antywłamaniowe, ale również dorobić klucz mieszkaniowy na miejscu. Więcej na temat naszego sklepu z zamkami w Gdańsku można przeczytać tutaj https://www.abc-zabezpieczen.pl/sklep-z-zamkami-gdansk/ – ZAPRASZAMY!.

Uslugi Slusarskie Gdansk

Stacjonujemy w różnych miastach w Polsce:

Pogotowie zamkowe Warszawa
Pogotowie zamkowe Poznań
Pogotowie zamkowe Katowice
Pogotowie zamkowe Gdynia
Pogotowie zamkowe Sopot
Pogotowie zamkowe Kraków
Pogotowie zamkowe Wrocław
Pogotowie zamkowe Łódź