Pogotowie zamkowe Gdańsk

Czym się zajmujemy?

Nasza firma wykonuje usługi ślusarskie w Gdańsku o szeroko rozbudowanej ofercie. Prowadzimy fachowe doradztwo i pomoc o każdej porze dnia. Do naszych najważniejszych zadań należy awaryjne otwieranie drzwi w Gdańsku oraz naprawa zamków. Zatrzaśnięte drzwi lub złamany klucz w zamku to dla nas nie problem. Otwieramy każdy rodzaj zamka – nasi ślusarze poradzą sobie z każdym zamkowym problemem.

Zatrudnieni w Pogotowiu zamkowym w Gdańsku specjaliści sprawią, że nawet podczas awaryjnego otwierania zamków z pewnością nie zniszczą drzwi, a zacięty mechanizm po bezpiecznym otwarciu dalej będzie skutecznie pełnił swoje funkcje, bez konieczności jego wymiany.

Zajmujemy się również takimi zadaniami, jak: montaż zamków czy wymiana zamków. Zakładamy zamki klasyczne, antywłamaniowe i najnowocześniejsze urządzenia, takie jak elektroniczny zamek do drzwi KESO Entr, który można otwierać specjalnym pilotem, poprzez czytnik linii papilarnych, a nawet smarftonem.

Zamki do drzwi Gdansk

Kompleksowe obsługa ślusarska w Gdańsku

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Gdańsk ul. Gałczyńskiego 20
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Numer serwisowy 6:00 – 24:00:
662-869-662

Awaryjne otwieranie samochodów – sposób na zatrzaśnięty zamek

Pogotowie Zamkowe GdanskPogotowie zamkowe Gdańsk jest zawsze do Twojej dyspozycji. Awaryjne otwieranie aut również leży w zakresie oferowanych przez nas usług. Każdemu może zdarzyć się zatrzaśnięcie kluczyka w środku samochodu. Najczęściej zostawiamy go na siedzeniu razem z zakupami. W takiej sytuacji wystarczy zgłosić awarię, a jeden z naszych ślusarzy przybędzie najszybciej na miejsce wezwania, jak to możliwe. A co ważne – otwierając drzwi samochodu nie uszkodzimy zamka! Nie próbuj otwierać go na własną rękę, bo możesz wyrządzić więcej szkód niż pożytku. Zrobimy to szybko i profesjonalnie – zaufaj specjalistom.

Zadzwoń po Pogotowie zamkowe w Gdańsku

Jeśli tylko będziesz potrzebował pomocy ślusarza – zadzwoń do nas 662-869-662. Rozwiążemy każdy problem zamkowo-drzwiowy. Awaryjne otwieranie mieszkań w Gdańsku i awaryjne otwieranie samochodów to nasz priorytet – po zgłoszeniu niezwłocznie wyruszamy na miejsce.

Pogotowie Zamkowe Gdańsk – sklep stacjonarny

Zapraszamy również do naszego sklepu stacjonarnego w Gdańsku – Brzeźno. W naszym sklepie można kupić nie tylko okucia i zamki antywłamaniowe, ale również dorobić klucz mieszkaniowy na miejscu. Więcej na temat naszego sklepu z zamkami w Gdańsku można przeczytać tutaj https://www.abc-zabezpieczen.pl/sklep-z-zamkami-gdansk/ – ZAPRASZAMY!.

Uslugi Slusarskie Gdansk

Stacjonujemy w różnych miastach w Polsce:

Pogotowie zamkowe Warszawa
Pogotowie zamkowe Poznań
Pogotowie zamkowe Katowice
Pogotowie zamkowe Gdynia
Pogotowie zamkowe Sopot
Pogotowie zamkowe Kraków
Pogotowie zamkowe Wrocław
Pogotowie zamkowe Łódź

Pogotowie zamkowe Gdańsk
Awaryjne otwieranie samochodu Gdańsk
Awaryjne otwieranie mieszkań Gdańsk
Montaż i wymiana zamków Gdańsk
Naprawa zamków Gdańsk
Ślusarz Gdańsk