Awaryjne otwieranie samochodów Kraków Stare Miasto

 Awaryjne otwieranie samochodów Kraków Stare MiastoZatrzaśnięty zamek to nie problem
Każdego dnia kierowcy zlecają nam wykonanie usługi awaryjnego otwierania samochodów. Polega ona na bezinwazyjnym otwarciu zamka, w celu dostania się do wnętrza pojazdu. Na terenie krakowskiego Starego Miasta pomogliśmy już wielu kierowcom. Awaryjne otwieranie aut wykonujemy w przypadkach kiedy kluczyki zostaną zatrzaśnięte wewnątrz pojazdu lub zamek zablokuje się samoistnie. Otwieranie aut jest usługą, która od naszych ślusarzy wymaga precyzji oraz staranności.

Fachowcy w swojej branży
Oprócz otwierania samochodów, zajmujemy się również awaryjnym otwieraniem mieszkań. Tak jak w powyższym przypadku chodzi o pomoc osobom, które zatrzasnęły klucze wewnątrz pomieszczenia. Pogotowie zamkowe Kraków – Stare Miasto każdego dnia jest wielokrotnie wzywane do wykonywania montażu zamków. Jesteśmy specjalistami w naprawie zamków – na bieżąco śledzimy nowinki z naszej branży, dzięki czemu doskonale znamy się na wszelkich systemach antywłamaniowych oraz na tym, jak najlepiej rozwiązywać problemy związane z usterkami zamków. Wymiana zamków to kolejna usługa, którą wykonujemy na terenie Krakowa – Starego Miasta.
Nasza praca zawsze przebiega na najwyższym poziomie. Prowadzimy serwis zamków Dierre i serwis Gerda. Systemy antywłamaniowe tych dwóch producentów są wykonane z najlepszych materiałów, a w ich produkcji zadbano o to, aby stanowiły poważny problem dla osób niepowołanych.

Nie tylko otwieramy drzwi zatrzaśniętych aut

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Inne usługi świadczone w Krakowie:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat awaryjnego otwierania samochodu? Skontaktuj się z nami:

Ogólnopolski numer serwisowy
(w godzina 6:00 do 24:00): 662-869-662

Dostępność
Pracujemy całodobowo, przez 7 dni w tygodniu. Nasi ślusarze dyżurują również w święta. Naszym atutem jest szybki czas reakcji. Już w kilka chwil po otrzymanym wezwaniu, jeden z fachowców pojawi się pod wyznaczonym przez Państwa adresem.

Kontakt z nami możliwy jest drogą telefoniczną pod numerem 662-869-662
Pogotowie zamkowe Kraków – Stare Miasto – polecamy się!

Pogotowie zamkowe Kraków Stare Miasto
Awaryjne otwieranie samochodu Kraków Stare Miasto
Awaryjne otwieranie mieszkań Kraków Stare Miasto
Montaż i wymiana zamków Kraków Stare Miasto
Naprawa zamków Kraków Stare Miasto
Ślusarz Kraków Stare Miasto