Awaryjne otwieranie samochodów Kraków Wieliczka

Awaryjne otwieranie samochodów Kraków WieliczkaAwaryjne otwieranie samochodów to jedna z usług wykonywanych przez Pogotowie zamkowe w Wieliczce obok Krakowa. Wzywają nas do niej Klienci, którzy zatrzasnęli klucze do swojego pojazdu w jego wnętrzu lub zamek przestał działać z niewiadomych przyczyn. Awaryjne otwieranie aut jest usługą, która w naszym wykonaniu – przebiega bezinwazyjnie. Nasi ślusarze nie narażają Klientów na jakiekolwiek szkody związane z działalnością prowadzonej przez nas firmy. Otwieranie aut zawsze wykonujemy przy użyciu odpowiednich narzędzi z precyzją i starannością.

Fachowcy w każdym calu

Każdy ślusarz pracujący w Pogotowiu zamkowym w Wieliczce jest profesjonalistą. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie kwalifikacje zawodowe; co więcej – dzięki systematycznemu uczęszczaniu na kursy i szkolenia branżowe zdobywają wiedzę na temat najnowszych systemów antywłamaniowych i mechanizmów zamkowych. Wciąż dla Państwa  rozwijamy nasze umiejętności ślusarskie.

Mieszkańcy Wieliczki, każdego dnia wzywają nas do usług montażu zamków oraz wymiany zamków. Staramy się doradzać naszym Klientom w doborze odpowiednich systemów antywłamaniowych i przy użyciu odpowiednich narzędzi precyzyjnie zakładamy zamki. Zajmujemy się także naprawą zamków.
Naszą specjalnością jest awaryjne otwieranie mieszkań, które tak jak otwieranie samochodów, zawsze przebiega bezinwazyjnie. Prowadzimy serwis zamków Dierre i serwis zamków Gerda. Zamki tych producentów są uważane za najlepsze na polskim rynku. Posiadają one wiele atestów oraz certyfikatów świadczących o ich wysokiej jakości; to z kolei gwarantuje bezpieczeństwo ich użytkownikom.
Naszym atutem jest fakt, że działamy ekspresowo. Już w kilka chwil po otrzymanym wezwaniu pojawiamy się pod adresem wyznaczonym przez Klienta. Polecamy się!

Nie tylko otwieramy drzwi zatrzaśniętych aut

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Inne usługi świadczone w Krakowie:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat awaryjnego otwierania samochodu? Skontaktuj się z nami:

Ogólnopolski numer serwisowy
(w godzina 6:00 do 24:00): 662-869-662

Jak i dla kogo pracujemy

Oferta Pogotowia zamkowego w Wieliczce jest skierowana zarówno do firm, jak i do Klientów indywidualnych.
Pracujemy całodobowo, przez 7 dni w tygodniu. Dodatkowo, jako nieliczni dyżurujemy również w niedziele i wszystkie święta. Telefon do nas 662-869-662 Zapraszamy!

Pogotowie zamkowe Kraków Wieliczka
Awaryjne otwieranie samochodu Kraków Wieliczka
Awaryjne otwieranie mieszkań Kraków Wieliczka
Montaż i wymiana zamków Kraków Wieliczka
Naprawa zamków Kraków Wieliczka
Ślusarz Kraków Wieliczka