Usługi ślusarskie Świętochłowice

Pogotowie zamkowe
Awaryjne otwieranie samochodu
Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
Ślusarz

Usługi ślusarskie ŚwiętochłowicePrzedstawiamy Państwu nasze pogotowie ślusarskie w Świętochłowicach. Jesteśmy firmą, która świadczy usługi z zakresu ślusarstwa już od wielu lat. Naszym głównym hasłem jest bezpieczeństwo, które zapewniamy podczas wykonywania usług ślusarskich. Współcześnie zamek można kupić wszędzie, jednak on sam nie zapewni bezpieczeństwa. Pojawia się ono dopiero w momencie, gdy zamek zostanie odpowiednio dobrany, prawidłowo zainstalowany oraz przez cały okres użytkowania należycie będzie się o niego dbać. Nasze pogotowie ślusarskie Świętochłowice stawia bezpieczeństwo na pierwszym miejscu, dlatego ze spokojem mogą nam Państwo zaufać, powierzając wykonanie wszelkich usług ślusarskich i rozwiązanie wszystkich zamkowych problemów.
 
Zawsze działamy dla dobra Klienta. Właśnie dlatego pracujemy przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Działamy również w dni wolne od pracy, takie jak Boże Narodzenie, Nowy Rok czy Wielkanoc. Awaria zamka może przydarzyć się przecież zawsze, my zaś nie chcemy pozostawić naszych Klientów na dłuższą chwilę bez żadnej reakcji.

Po zgłoszeniu problemu natychmiast wyruszamy w miejsce wskazane przez Klienta, aby jak najszybciej zażegnać problem związany z zamkiem. Dojeżdżamy w przeciągu kilku minut, obsługujemy cały teren miasta Świętochłowice. Wybierając nasze pogotowie ślusarskie mają Państwo stuprocentową gwarancję satysfakcji z wykonanej usługi oraz przede wszystkim sprawną likwidację problemu związanego z zamkiem w drzwiach, w samochodzie lub w innym miejscu, który przysporzył Państwu problemów.

Świadczymy takie usługi jak awaryjne otwieranie drzwi samochodów, awaryjne otwieranie drzwi mieszkań, montaż i wymiana zamków oraz naprawa zamków. Zajmujemy się również doradztwem i instalacją systemów zabezpieczeń. Specjalizujemy się nie tylko w zamkach, ale i w instalacji kamer przemysłowych, systemów alarmowych etc.

Kompleksowe obsługa ślusarska na Śląsku

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Katowice ul. Morcinka 11
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

 

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Numer serwisowy
6:00 – 24:00:
662-869-662

Nasze pogotowie ślusarskie w Świętochłowicach to zespół wykwalifikowanych ślusarzy, którzy doskonale znają się na wykonywanej pracy. Wieloletnie doświadczenie to podstawa naszych działań. Nieustannie pogłębiamy wiedzę na temat zamków uczestnicząc w szkoleniach organizowanych przez producentów, którzy stosują nowoczesne rozwiązania.

Pogotowie ślusarskie w Świętochłowicach to gwarancja wysokiej jakości wykonania usługi. Aby przekonać się, że warto stać się naszym Klientem, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Otworzymy każdy zamek, doradzimy w kwestii konserwacji zamków oraz zajmiemy się Państwa problemem kompleksowo.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania, kontakt do nas: 662-869-662

Inne usługi świadczone na terenie Świętochłowic to:
Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków

Pogotowie zamkowe
Awaryjne otwieranie samochodu
Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
Ślusarz