Usługi ślusarskie Mikołów

Pogotowie zamkowe Mikołów
Awaryjne otwieranie samochodu Mikołów
Awaryjne otwieranie mieszkań Mikołów
Montaż i wymiana zamków Mikołów
Naprawa zamków Mikołów
Ślusarz Mikołów

Usługi ślusarskie MikołówUsługi ślusarskie Mikołów

Przedstawiamy Państwu nasze pogotowie ślusarskie – firmę, która na rynku działa od wielu lat i posiada na nim ugruntowaną, wysoką pozycję. Posiadając wieloletnie doświadczenie doskonale znamy potrzeby naszych Klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z szerokim wachlarzem naszych usług. Jeśli zatrzasnąłeś kluczyki w aucie bądź nie jesteś w stanie otworzyć drzwi swojego mieszkania to znak, że potrzebujesz profesjonalnej obsługi ślusarza. Prowadzimy również montaż, wymianę i  naprawę zamków rożnego rodzaju. Awaryjne otwieramy sejfy, kłódki, rozwiązujemy problemy związane z elektronicznym systemem dostępu, kamerami przemysłowymi i alarmami. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele usług, które na pewno rozwiążą Państwa problem. Do naszej oferty wchodzą między innymi:

•             Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań i domów: usługa, podczas której bezinwazyjnie zostaną otworzone drzwi mieszkania, które z jakiegoś powodu zacięły się.
•             Awaryjne otwieranie drzwi samochodu: otwieranie drzwi aut, odblokowanie stacyjek, naprawa alarmów.
•             Montaż i wymiana zamków: wymiana mechanizmów na nowe, sprawnie działające.
•             Naprawa zamków: szybka likwidacja problemu, który mógłby przyczynić się m.in. do włamania i utraty bezpieczeństwa domostwa czy samochodu.

Każdą z usług świadczymy zachowując najwyższe standardy bezpieczeństwa. Nasza firma działa całodobowo. Ślusarze, którzy z nami współpracują non – stop dyżurują, aby pomóc Państwu w sytuacji, gdy zepsuty zamek mógłby pokrzyżować plany. Nasze pogotowie ślusarskie w Mikołowie jest czynne przez cały rok. Zapraszamy do korzystania z naszych usług również w dni świąteczne.

Kompleksowe obsługa ślusarska na Śląsku

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Katowice ul. Morcinka 11
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

 

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Numer serwisowy
6:00 – 24:00:
662-869-662

Jesteśmy jednym z punktów ogólnopolskiego pogotowia ślusarskiego, które cieszy się uznaniem i zaufaniem Klientów. W przypadku kolejnej awarii nasi Klienci to właśnie do nas kierują zgłoszenie, zadowoleni z poprzednich usług. Państwa satysfakcja z wykonanej usługi jest dla nas bardzo ważna.

Jeżeli chcieliby Państwo zamówić nietypową, mniej spotykaną usługę, zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy najlepszą ofertę na rynku. Zapewniamy dyskrecję i szybki czas wykonania zlecenia. Działamy na podstawie licencji: pracowników technicznych II stopnia, która uprawnia nas do awaryjnego otwierania zamków oraz licencja policji, legalizująca nasze działania. Wybierając nas mają Państwo gwarancję całkowitego bezpieczeństwa.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług – pogotowie ślusarskie Mikołów – 662-869-662

Inne usługi świadczone na terenie Mikołowa to:
Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków

Pogotowie zamkowe Mikołów
Awaryjne otwieranie samochodu Mikołów
Awaryjne otwieranie mieszkań Mikołów
Montaż i wymiana zamków Mikołów
Naprawa zamków Mikołów
Ślusarz Mikołów