Usługi ślusarskie Dąbrowa Górnicza

Pogotowie zamkowe
Awaryjne otwieranie samochodu
Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
Ślusarz

Pogotowie zamkowe Dabrowa GorniczaPOGOTOWIE ZAMKOWE W DĄBROWIE GÓRNICZEJ – Z MYŚLĄ O WAS!

Awarie zamków zdarzają się nagminnie. Mało tego, w najmniej oczekiwanych momentach i potrafią skomplikować nasze codzienne życie. Często przy tego typu sytuacjach czujemy się bezsilni. Gorączkowo zastanawiamy się co robić i do kogo zwrócić się z prośbą o pomoc.
Na szczęście teraz w Dąbrowie Górniczej działa pogotowie zamkowe, zatrudniające wysoko wyspecjalizowanych ślusarzy, dla których praca z zamkami jest codziennością. Nasza kadra po przyjęciu zgłoszenia natychmiast przyjedzie, by wykonać awaryjne otwieranie drzwi. Ślusarze pogotowia zamkowego w Dąbrowie Górniczej zjawią się, by sprawnie i bezinwazyjnie przeprowadzić awaryjne otwieranie mieszkań.

Codziennie spotykamy się z najróżniejszymi sytuacjami, w których zamek odgrywa główną rolę. Dlatego właśnie nasi ślusarze wciąż podnoszą swoje umiejętności zawodowe, by móc Państwu pomóc w tych sytuacjach. Bardzo kłopotliwe awarie zamków w samochodach dla naszych ślusarzy są pracą codzienną. Sprawnie, szybko i bezinwazyjnie wykonają awaryjne otwieranie samochodów i dzięki nim nasza trudna sytuacja zostanie błyskawicznie rozwiązana. Awaryjne otwieranie aut jest zadaniem trudnym, gdyż należy tak wykonać usługę, by nie pozostawić żadnych śladów swojego działania na lakierze auta. Ślusarze zatrudniani przez naszą firmę tak właśnie działają.
Oprócz awaryjnych otwarć, ślusarze podejmują się także innych zadań. Nie straszne są im montaż i wymiana zamków oraz naprawa zamków.
 
Działamy:

PROFESJONALNIE
Zatrudniani przez naszą firmę ślusarze są fachowcami w swojej branży. Na rynku ślusarskim działamy już od ponad 20 lat, co daje nam przewagę nad konkurencją. Posiadamy olbrzymie doświadczenie w pracach związanych z awaryjnymi otwarciami czy też montażem i wymianą zamków na nowe. Dzięki szkoleniom, jakim poddawani są zatrudniani przez nas ślusarze, potrafimy otworzyć i naprawić każdy zamek. Aby sprawdzić nasze umiejętności, wystarczy zadzwonić do nas i złożyć stosowne zlecenie.

CAŁODOBOWO
Pogotowie zamkowe w Dąbrowie Górniczej działa przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, także w niedziele i święta. Jesteśmy dyspozycyjni dla Państwa o każdej porze dnia i nocy.
 
Jeśli zdarzy się awaria zamka, wystarczy wybrać numer do nas i zadzwonić, nawet w środku nocy.

Niezwłocznie przyjedziemy, by udzielić  pomocy. Nasz numer 662-869-662

Inne usługi świadczone na terenie Dąbrowy Górniczej to:
Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków