Usługi ślusarskie Bytom

Pogotowie zamkowe
Awaryjne otwieranie samochodu
Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
Ślusarz

Pogotowie zamkowe BytomUsługi ślusarskie Bytom

Ślusarz to zawód, który charakteryzuje się tym, że osoba go wykonująca powinna posiadać ogromną wiedzę, nieustannie aktualizowaną, a swoją pracę wykonywać delikatnie, precyzyjnie i skutecznie. Tylko z najlepszymi ekspertami w dziedzinie ślusarstwa współpracuje nasza firma – pogotowie ślusarskie Bytom.

Jesteśmy firmą, która od lat zajmuje się usługami związanymi z zabezpieczeniem mieszkań, samochodów i siedzib firm. Charakteryzuje nas znajomość rynku, potrzeb naszych klientów oraz zaangażowanie, które wkładamy w każdą, nawet najmniejszą usługę wykonywaną przez pogotowie ślusarskie Bytom.

Świadczymy szeroki wachlarz usług ślusarskich, między innymi: awaryjne otwieranie drzwi mieszkań, awaryjne otwieranie drzwi samochodów, montaż i wymiana zamków oraz naprawa zamków. W naszej ofercie znajdą  Państwo również podstawową usługę ślusarską, jaką jest dorabianie kluczy. Z chęcią pomożemy zaprojektować system zabezpieczeń Państwa biura lub prywatnej posesji. Systemy bezpieczeństwa, alarmy oraz zamki nie mają przed nami tajemnic.

Kompleksowe obsługa ślusarska na Śląsku

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Katowice ul. Morcinka 11
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

 

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Numer serwisowy
6:00 – 24:00:
662-869-662

Ze względu na troskę o komfort i bezpieczeństwo naszych klientów, świadczymy nasze usługi całodobowo przez siedem dni w tygodniu. Nasza infolinia działa nieustannie, reagując natychmiastowo na każde zgłoszenie awarii zamka. Cechuje nas szybki czas reakcji – dojeżdżamy do klienta na terenie Bytomia w przeciągu kilkunastu minut, zupełnie bezpłatnie. Kolejne kilkanaście minut zazwyczaj wystarcza na całkowite rozwiązanie problemu związanego z zablokowanym zamkiem czy zatrzaśniętym kluczykiem wewnątrz auta. Jest to również czas, w którym nasi ślusarze potrafią wymienić mechanizm zamka na nowy.
Zaufaniem obdarzyło nas już setki klientów, których wybawiliśmy z opresji. Zamki bowiem często odmawiają posłuszeństwa w momentach dla nas ważnych: kiedy spieszymy się na spotkanie bądź w momencie, gdy wyjeżdżamy na upragniony urlop.
 
Jesteśmy częścią ogólnopolskiej sieci, która posiada punkty ślusarskie w całej Polsce. Posiadamy doświadczenie, które pozwala nam skutecznie wykonać każdą usługę, a ogromną wiedzę na temat ślusarstwa pogłębiamy uczestnicząc w wielu szkoleniach organizowanych przez czołowych producentów narzędzi ślusarskich. Wykonując nasze usługi zawsze staramy się sprostać wymaganiom naszych klientów, którzy są dla nas najważniejsi. Posiadamy europejski, wysoki standard obsługi klienta, poczynając od momentu zgłoszenia incydentu na naszą infolinię aż po zakończenie wykonywania usługi przez naszego pracownika.

Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu! – 662-869-662

Inne usługi świadczone na terenie Bytomia to:
Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków

Pogotowie zamkowe
Awaryjne otwieranie samochodu
Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
Ślusarz