Naprawa zamków Świętochłowice

Naprawa zamków ŚwiętochłowiceCo zrobić w momencie, gdy zamek odmawia posłuszeństwa? Z pewnością nie warto się denerwować. W takim momencie z pewnością przyda się pomoc pogotowia ślusarskiego w Świętochłowicach, które chętnie zajmie się naprawą zamka i zlikwidowaniem tego typu awarii.
Nasze pogotowie ślusarskie w Świętochłowicach to gwarancja dobrze naprawionego zamka – nasi ślusarze trafnie odnajdują problem, który spowodował awarię zamka. Najczęściej jest to:

Źle dobrany zamek – mechanizm może być źle dobrany do drzwi, bądź nie spełnia wymagań, które stawiają przed nim użytkownicy.
Słaba jakość materiałów – źle wykonany zamek nie tylko przysporzy problemów związanych z nieprawidłowym działaniem, ale także nie zapewni odpowiedniej ochrony przed niepożądanymi gośćmi.
Nieprawidłowa instalacja – naprawa zamków może wiązać się z tym, że zamek nie został prawidłowo zamontowany. Często montaż zamka na nowo rozwiązuje problem, o ile mechanizm nie został trwale naruszony.
Wykorzystywanie kluczy do niewłaściwych celów – używanie kluczy do otwierania konserw, słoików i butelek. Tego typu czynności mają znaczny wpływ na jakość klucza, który odkształcony może uszkodzić zamek w drzwiach. Kluczy nie należy zrzucać z wysokości, a także trzymać razem z twardymi przedmiotami.
Brak konserwacji zamka – wystarczy tylko kilka prostych czynności, aby zapewnić wieloletnie działanie zamka.

Jako pogotowie ślusarskie usługę naprawy zamków świadczymy całodobowo. Zależy nam na szybkiej reakcji, a więc zaraz po otrzymaniu informacji o awarii jesteśmy gotowi wyruszyć z pomocą.

Kompleksowe obsługa ślusarska na Śląsku

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Katowice ul. Morcinka 11
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

 

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Numer serwisowy
6:00 – 24:00:
662-869-662

Usługę naprawy zamków świadczymy również wykonując inne usługi – takie jak awaryjne otwieranie zamków. W momencie, gdy okaże się, że zamek nie będzie już sprawny, wymieniamy zamek na nowy podczas tej samej wizyty. Służymy profesjonalnym doradztwem w sprawie doboru zamków – jesteśmy również oficjalnym, jedynym dystrybutorem zamków KESO na Polskę.

Zachęcamy do kontaktu z nami w sytuacji, gdy zauważą Państwo nieprawidłowości związane z działaniem zamka. Nasi ślusarze z przyjemnością pomogą Państwu zażegnać problemy związane z zamkiem. Działamy całodobowo, przez cały rok, non-stop. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Więcej informacji na temat naszej oferty uzyskają Państwo pod numerem telefonu  662-869-662

Inne usługi świadczone na terenie Świętochłowic to:
Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Ślusarstwo

Pogotowie zamkowe
Awaryjne otwieranie samochodu
Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
Ślusarz