Naprawa zamków Ruda Śląska

Naprawa zamków Ruda ŚląskaNaprawa zamków Ruda Śląska

Pamiętaj, aby stale kontrolować kondycję zamka w drzwiach wyjściowych lub samochodowych. Jeżeli od jakiegoś czasu mają Państwo trudności z prawidłowym otworzeniem zamków, warto pomyśleć o skontaktowaniu się z kimś, kto zna się na rzeczy. Taką osobą z pewnością będzie ślusarz z naszego pogotowia ślusarskiego, który wykona usługę naprawy zamków od ręki, skutecznie i sprawnie.
Jesteśmy pogotowiem ślusarskim w Rudzie Śląskiej, które zajmuje się wszelkiego rodzaju usługami ślusarskimi. Jedną z nich jest właśnie szeroko pojęta naprawa zamków. W momencie, gdy zgłoszą Państwo nieprawidłowość związaną z funkcjonowaniem mechanizmu zabezpieczającego, natychmiast wyruszymy do Państwa, aby przeprowadzić usługę. Usługę naprawy zamka świadczymy przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, zatem zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Naprawa zamka często towarzyszy usłudze awaryjnego otwierania drzwi. Może się bowiem okazać, że zablokowany mechanizm wymaga nie tylko otworzenia i odblokowania go, ale także naprawy problemu, przez który zamek wymagał awaryjnego otworzenia. Nasi ślusarze podczas wykonywania usługi zawsze informują o najlepszych rozwiązaniach problemu.

Kompleksowe obsługa ślusarska na Śląsku

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Katowice ul. Morcinka 11
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

 

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Numer serwisowy
6:00 – 24:00:
662-869-662

Często okazuje się, że naprawa zamków całkowicie wystarczy, aby rozwiązać problem i nie jest konieczny montaż i wymiana na nowy mechanizm. Nasi ślusarze przygotowani są na każdy scenariusz, a trafiając w ręce naszego pogotowia ślusarskiego mają Państwo gwarancję pełnego profesjonalizmu i fachowo wykonanej usługi.
Oprócz naprawy udzielamy rad, w jaki sposób przedłużyć żywotność zamka. Nasi ślusarze odradzają dorabiania kluczy wykonanych ze słabej jakości stopów, zdecydowanie odradzają także szarpanie czy trzaskanie drzwiami. Kolejną czynnością, która nie jest zalecana, jeśli zależy nam na długowieczności zamka jest unikanie takich sytuacji jak zrzucanie kluczy z dużych wysokości lub upuszczanie kluczy na twardą powierzchnię. Pod żadnym pozorem nie należy używać kluczy do mieszkania jako otwieraczy, śrubokrętów i zamienników innych przedmiotów codziennego użycia. Tego typu akcje powodują odkształcenia się kluczy, co może powodować uszkodzenia zamków i pociągać za sobą konieczność ich naprawy! Może okazać się, że unikając kilku szkodliwych czynności przedłużamy żywotność zamka o wiele lat!
Zapraszamy do skorzystania z usługi naprawy zamków. Usługę świadczymy w Rudzie Śląskiej, bezpłatnie dojeżdżając do klientów. Jest to jedna z wielu usług, które świadczymy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami i skorzystania z pomocy pogotowia zamkowego w Rudzie Śląskiej. Zadzwoń 662-869-662

Inne usługi świadczone na terenie Rudy Śląskiej to:
Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Montaż i wymiana zamków
ślusarstwo

Pogotowie zamkowe
Awaryjne otwieranie samochodu
Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
Ślusarz