ABC Zabezpieczeń
ABC Zabezpieczeń
ABC Zabezpieczeń
ABC Zabezpieczeń
Gdańsk     •     Gdynia     •     Sopot          Katowice     •     Kraków          Poznań          Warszawa          Wrocław          Łódź     •     inne

Montaż i wymiana zamków Bytom

Pogotowie zamkowe
Awaryjne otwieranie samochodu
Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
Ślusarz

Montaż i wymiana zamków Bytom Montaż i wymiana zamków Bytom
 
Usługę montażu i wymiany zamków wykonujemy już od wielu lat. Jako pogotowie ślusarskie spotkaliśmy się z wieloma problemami, które dotknęły naszych klientów podczas z pozoru prostej czynności wymiany zamków. Mówi się bowiem, że skoro zamki można zakupić wszędzie, to i wymienić może je dosłownie każdy. Jednak nie każdy jest ekspertem w dziedzinie ślusarstwa i może go spotkać wiele problemów technicznych, dlatego nie warto tracić czasu na samodzielnych próbach wymiany zamków. Oszczędnością czasu, nerwów i pieniędzy będzie z pewnością wezwanie do pomocy ślusarza, który zna się na swoim fachu i usługę wymiany zamków wykona w kilkanaście minut instalując zamek solidnie.
 
Podstawą bezpieczeństwa jest dobrze wykonany zamek. Powinien być wyprodukowany z dobrej jakości materiałów, posiadać gwarancję producenta. Dobry zamek powinien zostać prawidłowo umocowany w drzwiach wejściowych. Odpowiednia instalacja zamka zapewni jego nienaruszalność przez wiele lat. Zamek, który zainstalowany został niestarannie, a jego mechanizm jest rozregulowany, z pewnością nie ochroni przez niechcianymi gośćmi. Odpowiednie zainstalowanie zamka dla prawdziwego profesjonalisty to kwestia kilkunastu minut pracy.
 
Usługę montażu zamków świadczymy całodobowo. Będzie to z pewnością dobra wiadomość dla osób, które w ferworze prac budowlanych czy remontowych zapomną umówić wizytę ślusarza. Warto przecież zabezpieczyć świeżo wybudowany dom! Nasi ślusarze przyjadą w przeciągu kilku minut bez konieczności wcześniejszej umawiania wizyty. Jeżeli jednak wolą Państwo zapisać sobie wizytę ślusarza w terminarzu, możliwe jest zarezerwowanie godzonego dla Państwa terminu, w którym nasz pracownik zainstaluje nowe zamki.
 
Jeżeli nie zakupili Państwo nowego zamka, z przyjemnością pomożemy dobrać odpowiedni zamek do Państwa potrzeb. Ponieważ rynek ślusarski oferuje ogromną ilość rozwiązań, nasz ślusarz wyselekcjonuje te  modele, które spełnią Państwa oczekiwania. Pracujemy wyłącznie na oryginalnych produktach.
 
Jako pogotowie ślusarskie jesteśmy oficjalnym przedstawicielem firmy KESO na Polskę. KESO to firma, która oferuje jedne z najbardziej nowoczesnych rozwiązań na rynku ślusarstwa. Zamki i klucze zbudowane są z nakładek kodowych, które można dowolnie programować, umożliwiając spersonalizowanie dostępu poszczególnych właścicieli kluczy. W przypadku zagubienia klucza, można go rozkodować, co zwalnia z nas z obowiązku wymiany całego mechanizmu zamka na nowy.

Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi montażu i wymiany zamków – 662-869-662

Inne usługi świadczone na terenie Bytomia to:
Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Naprawa zamków
ślusarstwo