Naprawa zamków Bytom

Naprawa zamków BytomNaprawa zamków

Zamki, jak każde przedmioty codziennego użytku, ulegają zużyciu. Drzwi wejściowe i zamki poddane są codziennej eksploatacji – są w ciągu dnia wielokrotnie otwierane i zamykane. Nic nie jest wieczne, dlatego też przygotowaliśmy specjalną usługę naprawy zamków, które uległy zniszczeniu i nie pełnią prawidłowo swojej pierwotnej funkcji.
Często zamki ulegają zniszczeniu po prostu ze względu na swój wiek. Wysłużone zamki powinny zostać wymienione na nowe w momencie, gdy ślusarz oceni je jako praktycznie bezużyteczne. Często jednak okazuje się, że stary zamek pełnić będzie swoją rolę przez wiele lat pod warunkiem, że będziemy odpowiednio go konserwować. Wystarczy zwykły środek konserwacyjny, znany zapewne majsterkowiczom i mechanikom – płyn WD 40 – aby przedłużyć życie starego zamka o wiele lat.

Pierwszym krokiem do skutecznej naprawy zamka jest odpowiednia ocena problemu. Jeżeli ślusarz odnajdzie przyczynę, z jakiego powodu zamek nie działa tak, jak powinien, jest w stanie ją zlikwidować w przeciągu kilkunastu minut. Jego działania są wtedy uzasadnione, a klient ma pewność, że problem zostanie rozwiązany.
Naprawa zamków często jest związana z nieprawidłowym użyciem zamków i kluczy. Rzucanie kluczami czy upadki kluczy z wysokości sprzyjają odkształceniu się formy klucza. Używanie takich kluczy do zamków przyczynia się odkształcaniu zamka. Dorobienie kopii kluczy z niezbyt trwałego materiału również może być przyczyną awarii. Warto podczas codziennego użytkowania zwrócić uwagę na sposób otwierania i zamykania drzwi – ograniczmy trzaskanie drzwiami, szarpanie i gwałtowne otwieranie drzwi wejściowych do minimum.

Kompleksowe obsługa ślusarska na Śląsku

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Katowice ul. Morcinka 11
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

 

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Numer serwisowy
6:00 – 24:00:
662-869-662

Usługę naprawy zamków świadczymy przez całą dobę. Wiemy, że awaria zamka może zdarzyć się dosłownie w każdej chwili. Jako pogotowie ślusarskie dokładnie znamy potrzeby naszych klientów. Chcemy, aby spotkanie z nami było dla Państwa miłym doświadczeniem. Posiadamy status solidnej firmy, zaufanego pogotowia ślusarskiego. Staramy się nie tylko likwidować problemy związane z awarią zamków, ale także doradzać naszym klientom, w jaki sposób unikać tego typu wydarzeń. Chętnie pomożemy Państwu zaplanować system zabezpieczeń czy dobrać odpowiedni zamek.
Zapraszamy do skorzystania z usługi naprawy zamków. Naprawimy Państwa zamek rozwiązując problemy u źródła ich powstawania. Jako pogotowie ślusarskie dążymy do tego, aby problem został zażegnany na zawsze.

Jeżeli chcą Państwo dołączyć do grona zadowolonych klientów, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym pogotowiem ślusarskim w Bytomiu – 662-869-662

Inne usługi świadczone na terenie Bytomia to:
Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Montaż i wymiana zamków
ślusarstwo

Pogotowie zamkowe
Awaryjne otwieranie samochodu
Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
Ślusarz