Montaż i wymiana zamków Dąbrowa Górnicza

Montaż i wymiana zamków Dąbrowa GórniczaJeśli zauważyliście, że Wasz zamek nie działa tak sprawnie jak niegdyś lub całkowicie przestaje działać, koniecznie skontaktujcie się z nami. Przyjedziemy, by sprawdzić co się dzieje. Zajmiemy się sprawą kompleksowo, aby Wasze bezpieczeństwo i mienie nie zostało naruszone.
Ślusarze zatrudnieni w pogotowiu zamkowym w Dąbrowie Górniczej są doskonale wyszkoleni i wciąż podnoszą swoje kompetencje i umiejętności zawodowe. Dzięki temu doskonale znają się na wszystkich dostępnych na rynku zamkach oraz modelach drzwi. Dlatego działają tak sprawnie, szybko i gwarantują Klientom wysoki standard usług. To dzięki ich fachowości Klienci mogą czuć się bezpiecznie. Otrzymują również gwarancję dobrze wykonanej pracy.
Montaż i wymiana zamków dla naszych specjalistów jest pracą codzienną. Co więcej, wykonują ją tak, by nie zniszczyć mienia Klienta. To ważne, aby przy tego typu pracach dbać o dobytek osoby zlecającej pracę. Tylko wówczas można liczyć na zadowolenie Klientów, którzy polecają nas swoim znajomym jako fachowców godnych zaufania.

7 DNI W TYGODNIU – ZAWSZE NA POSTERUNKU

Pogotowie zamkowe w Dąbrowie Górniczej działa całodobowo. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, włączając w to niedziele i święta.
Odkąd otworzyliśmy oddział pogotowia zamkowego w Dąbrowie Górniczej, awaria zamka po godzinie 22.00 nie jest już żadnym problemem w tej miejscowości. Jeśli zdarzy się Wam przykra sytuacja z zamkiem, bez względu na porę dnia lub nocy, wystarczy do nas zadzwonić pod numer 662-869-662 . Przyjedziemy pod wskazany adres i sprawnie zajmiemy się montażem i wymianą zamków – każdego typu.

Kompleksowe obsługa ślusarska na Śląsku

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Katowice ul. Morcinka 11
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

 

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Numer serwisowy
6:00 – 24:00:
662-869-662

Zadzwońcie do nas także, gdy awaryjna sytuacja przydarzy się na drodze. Przyjedziemy, by wykonać awaryjne otwieranie samochodów. Warto wiedzieć, iż wszystkie czynności związane z pracami przy zamkach wykonujemy bez uszczerbku na mieniu Klientów. Nasze doświadczenie mówi, że profesjonalnie wykonane usługi ślusarskie nie mogą nieść za sobą dodatkowych strat i kosztów po stronie Klienta. To jest powód, dla którego wciąż szkolimy swoje umiejętności podnosząc kwalifikacje zawodowe.

Zapraszamy do kontaktu i korzystania z naszych usług – 662-869-662

Inne usługi świadczone na terenie Dąbrowy Górniczej to:
Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie mieszkań
Naprawa zamków
ślusarstwo

Pogotowie zamkowe
Awaryjne otwieranie samochodu
Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
Ślusarz