Naprawa zamków Dąbrowa Górnicza

Naprawa zamków Dąbrowa GórniczaPogotowie zamkowe w Dąbrowie Górniczej w swoich szeregach zatrudnia tylko najlepszych, wykwalifikowanych ślusarzy, którzy w sposób ciągły podnoszą własne umiejętności zawodowe. Dlatego na rynku ślusarskim jesteśmy najlepsi. Można nam zaufać zlecając naprawę zamków.

NAPRAWIMY KAŻDY ZAMEK

Jak pokazuje życie i doświadczenie niestety każdy zamek, nawet najdroższy, po pewnym czasie może się zepsuć. Zamki posiadają bowiem swoją żywotność i wytrzymałość. W sytuacji, kiedy zepsuje się zamek, polecamy swoje usługi. Pogotowie zamkowe w Dąbrowie Górniczej przyjedzie, by pomóc w problemach z przekręcającym się lub zupełnie zepsutym zamkiem.
Wystarczy do nas zadzwonić, a zjawimy się natychmiast, by wykonać naprawę zamków. Przyjedziemy na miejsce zgłoszenia, sprawdzimy dokładnie, co dzieje się z zamkiem i wówczas zdecydujemy co robić – czy konieczna jest naprawa zamków czy jedynie niewielka reparacja.
Zawsze działamy z myślą o profesjonalnym załatwieniu problemów naszych Klientów. Po naprawie zamków szkolimy Klienta jak powinien zadbać o zamek, aby ten mógł posłużyć mu i działać bez zarzutów jak najdłużej. Wiemy, że bezpieczeństwo jest najważniejsze i dlatego sprawdzamy czy zamki działają jak należy, czy są sprawne i odpowiednio konserwowane. Dla nas to ważna sprawa, aby Klient był usatysfakcjonowany z naszej ślusarskiej usługi.

Kompleksowe obsługa ślusarska na Śląsku

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Katowice ul. Morcinka 11
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

 

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Numer serwisowy
6:00 – 24:00:
662-869-662

ZADZWOŃ – PRZYJEDZIEMY O KAŻDEJ PORZE

Pogotowie zamkowe w Dąbrowie Górniczej zatrudnia ślusarzy, którzy dla Klientów są dyspozycyjni przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Nasze pogotowie czynne jest także w niedziele i święta.
Jeśli jesteś mieszkańcem Dąbrowy Górniczej lub jej okolicy, teraz  nie masz już problemu, ponieważ zawsze, o każdej porze dnia i nocy, w miejscu awarii zamka pojawią się nasi ślusarze.

Wystarczy do nas zadzwonić, nasz numer 662-869-662. Działamy przez całą dobę, bo wiemy, że awarie zamków zdarzają w najmniej oczekiwanych momentach, także w nocy.

Inne usługi świadczone na terenie Dąbrowy Górniczej to:
Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
ślusarstwo

Pogotowie zamkowe
Awaryjne otwieranie samochodu
Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
Ślusarz