ABC Zabezpieczeń
ABC Zabezpieczeń
ABC Zabezpieczeń
ABC Zabezpieczeń
Gdańsk     •     Gdynia     •     Sopot          Katowice     •     Kraków          Poznań          Warszawa          Wrocław          Łódź     •     inne

Awaryjne otwieranie mieszkań Śląsk

Pogotowie zamkowe Śląsk
Awaryjne otwieranie samochodów Śląsk
Awaryjne otwieranie mieszkań Śląsk
Montaż i wymiana zamków Śląsk
Naprawa zamków Śląsk
Ślusarz Śląsk

Awaryjne otwieranie mieszkań ŚląskAwaryjne otwieranie mieszkań Śląsk
 
Zamek w drzwiach to przedmiot, którego używamy codziennie wielokrotnie. Poddany tak częstej eksploatacji pewnego dnia może odmówić posłuszeństwa. Co zrobić w momencie, gdy nie możemy otworzyć drzwi naszego mieszkania i nie wiemy, w jaki sposób dostać się do środka? Jakie kroki podjąć, gdy zamek domu zaciął się i niemożliwe jest jego otworzenie? Jedynym słusznym i rozsądnym rozwiązaniem będzie telefon do profesjonalnej firmy, która specjalizuje się w tego typu zleceniach. Jako pogotowie ślusarskie, które działa na terenie województwa śląskiego gwarantujemy, że pomożemy każdemu, otwierając nawet najbardziej uciążliwy zamek!
 
Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań w województwie śląskim to usługa, którą świadczymy już od wielu lat. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w otwieraniu zamków drzwi, spotkaliśmy się już z różnorodnymi przypadkami zacięcia się zamków. Jako pogotowie ślusarskie działamy błyskawicznie, zawsze docierając na wskazany przez klienta adres w przeciągu kilku lub kilkunastu minut od momentu zgłoszenia awarii.
 
Pierwszym krokiem do awaryjnego otworzenia mieszkania jest sprawdzenie, czy osoba, która zgłosiła usterkę związaną z drzwiami rzeczywiście jest właścicielem mieszkania. Posiadamy ślusarską licencję policji, która upoważnia nas do wylegitymowania osób zgłaszających problem.
 
Kolejnym etapem jest stwierdzenie z jakiego źródła podchodzi dana usterka. Może być to niewłaściwa eksploatacja, może być to także wiekowość mechanizmu zabezpieczającego mieszkanie. Właściwie zlokalizowany problem sprawia, że awaryjne otwieranie mieszkań następuje szybko i zawsze skutecznie. Następnie ślusarz delikatnie otwiera mechanizm zamka w taki sposób, aby go nie uszkodzić. Nieumiejętne próby otworzenia zamka mogą spowodować trwałe szkody, które przyczynić się mogą do całkowitej awarii mechanizmu otwierającego drzwi.
 
Awaryjne otwieranie drzwi przeprowadzamy w sposób bezpieczny i skuteczny. Nie ma mowy o pomyłce czy nieprawidłowo wykonanej usłudze. Działamy w większych miastach województwa śląskiego, świadcząc usługi całodobowo, przez cały tydzień – również w dni świąteczne!
 
Wybierając nasze pogotowie ślusarskie, wybierają Państwo zaufaną firmę, która zna się na rzeczy. Otwieramy zamki oraz drzwi antywłamaniowe. W przypadku, gdy zamek po awaryjnym otworzeniu całkowicie nie nadaje się do użytkowania, nasi pracownicy zaoferują najbardziej optymalne i ekonomiczne rozwiązanie problemu – montaż nowego zamka lub naprawę używanego już mechanizmu.
 
Serdecznie zapraszamy do współpracy –  662-869-662

Na Śląsku wykonujemy również:

Awaryjne otwieranie zamków samochodów
Wymiana i montaż zamków
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie