Awaryjne otwieranie mieszkań Śląsk

Awaryjne otwieranie mieszkań ŚląskAwaryjne otwieranie drzwi mieszkań Śląsk

Zamek w drzwiach to przedmiot, którego używamy codziennie wielokrotnie. Poddany tak częstej eksploatacji pewnego dnia może odmówić posłuszeństwa. Co zrobić w momencie, gdy nie możemy otworzyć drzwi naszego mieszkania i nie wiemy, w jaki sposób dostać się do środka? Jakie kroki podjąć, gdy zamek domu zaciął się i niemożliwe jest jego otworzenie? Jedynym słusznym i rozsądnym rozwiązaniem będzie telefon do profesjonalnej firmy, która specjalizuje się w tego typu zleceniach. Jako pogotowie ślusarskie, które działa na terenie województwa śląskiego gwarantujemy, że pomożemy każdemu, otwierając nawet najbardziej uciążliwy zamek!

Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań w województwie śląskim to usługa, którą świadczymy już od wielu lat. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w otwieraniu zamków drzwi, spotkaliśmy się już z różnorodnymi przypadkami zacięcia się zamków. Jako pogotowie ślusarskie działamy błyskawicznie, zawsze docierając na wskazany przez klienta adres w przeciągu kilku lub kilkunastu minut od momentu zgłoszenia awarii.

Pierwszym krokiem do awaryjnego otworzenia mieszkania jest sprawdzenie, czy osoba, która zgłosiła usterkę związaną z drzwiami rzeczywiście jest właścicielem mieszkania. Posiadamy ślusarską licencję policji, która upoważnia nas do wylegitymowania osób zgłaszających problem.

Kolejnym etapem jest stwierdzenie z jakiego źródła podchodzi dana usterka. Może być to niewłaściwa eksploatacja, może być to także wiekowość mechanizmu zabezpieczającego mieszkanie. Właściwie zlokalizowany problem sprawia, że awaryjne otwieranie mieszkań następuje szybko i zawsze skutecznie. Następnie ślusarz delikatnie otwiera mechanizm zamka w taki sposób, aby go nie uszkodzić. Nieumiejętne próby otworzenia zamka mogą spowodować trwałe szkody, które przyczynić się mogą do całkowitej awarii mechanizmu otwierającego drzwi.

Kompleksowe obsługa ślusarska na Śląsku

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Katowice ul. Morcinka 11
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

 

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Numer serwisowy
6:00 – 24:00:
662-869-662

Awaryjne otwieranie drzwi przeprowadzamy w sposób bezpieczny i skuteczny. Nie ma mowy o pomyłce czy nieprawidłowo wykonanej usłudze. Działamy w większych miastach województwa śląskiego, świadcząc usługi całodobowo, przez cały tydzień – również w dni świąteczne!
 
Wybierając nasze pogotowie ślusarskie, wybierają Państwo zaufaną firmę, która zna się na rzeczy. Otwieramy zamki oraz drzwi antywłamaniowe. W przypadku, gdy zamek po awaryjnym otworzeniu całkowicie nie nadaje się do użytkowania, nasi pracownicy zaoferują najbardziej optymalne i ekonomiczne rozwiązanie problemu – montaż nowego zamka lub naprawę używanego już mechanizmu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy –  662-869-662

Na Śląsku wykonujemy również:

Awaryjne otwieranie zamków samochodów
Wymiana i montaż zamków
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie

Pogotowie zamkowe Śląsk
Awaryjne otwieranie samochodów Śląsk
Awaryjne otwieranie mieszkań Śląsk
Montaż i wymiana zamków Śląsk
Naprawa zamków Śląsk
Ślusarz Śląsk