Pogotowie ślusarskie Śląsk

Usługi ślusarskie śląskie ŚląskPogotowie ślusarskie Śląsk

Zapraszamy do skorzystania z usług ślusarskich, które świadczymy na  terenie całego województwa śląskiego. Jako pogotowie ślusarskie, które działa w całej Polsce zadbaliśmy o bezpieczeństwo naszych klientów, którzy mieszkają w województwie śląskim. Ponieważ jest to wielka aglomeracja, postanowiliśmy rozmieścić punkty naszego pogotowia w niemal każdym większym mieście, w obrębie których świadczymy usługi. Świadczymy usługi w takich miastach jak: Katowice, Bytom, Zabrze, Mikołów, Ruda Śląska, Świętochłowice, Chorzów, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Tychy, Pszczyna, Łaziska Górne, Sosnowiec, Czeladź, Będzin, Gliwice, Dąbrowa Górnicza, Rybnik, Bielsko Biała

Świadczymy szeroki wachlarz usług związanych z otwieraniem zamków, awaryjnym otwieraniem drzwi samochodów czy też z dorabianiem kluczy, naprawą zamków oraz montażu zupełnie nowych mechanizmów. Jako pogotowie ślusarskie cenimy sobie przede wszystkim wygodę i zadowolenie naszych klientów – to właśnie dla nich świadczymy usługi, stojąc na straży ich codziennego bezpieczeństwa. Niezmiernie cieszy nas fakt, że jesteśmy jedną z najczęściej wybieranych firm ślusarskich w Polsce. Zadowoleni klienci polecają nas ze względu na wysoką jakość obsługi, sprawne i profesjonalne przeprowadzenie usługi oraz szybki czas reakcji na zgłoszoną awarię. Jesteśmy niezawodni, codziennie otwieramy setki zamków likwidując stresujący problem związany z zatrzaśniętym zamkiem w drzwiach mieszkania czy samochodu.

Kompleksowe obsługa ślusarska na Śląsku

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Katowice ul. Morcinka 11
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

 

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Numer serwisowy
6:00 – 24:00:
662-869-662

Profesjonalnie zajmujemy się wszelkiego rodzaju pracami serwisowymi związanymi z naprawą zamka. Oferujemy zarówno serwis urządzeń objętych gwarancją oraz tych, których gwarancja już upłynęła. Świadczymy takie usługi jak: awaryjne otwieranie drzwi samochodów, awaryjne otwieranie drzwi mieszkań i domów, montaż, wymiana i naprawa zamków. Jeżeli mają Państwo problem z systemem alarmowym czy też nie mogą się zdecydować na model zamka, zapraszamy do kontaktu – z pewnością wspólnie wybierzemy coś, co spełni Państwa oczekiwania i zapewni bezpieczeństwo na długie lata.

Jako pogotowie ślusarskie pracujemy całodobowo, ponieważ zawsze chcemy pomóc już w momencie otrzymania zgłoszenia. Dojeżdżamy gratis na terenie wybranego miasta. Pogotowie ślusarskie, którym jesteśmy to gwarancja usługi na najwyższym poziomie w satysfakcjonującej, niezwykle atrakcyjnej cenie.

Dobry, sprawdzony ślusarz na wyciągnięcie ręki? Szybkie załatwienie problemu związanego z funkcjonowaniem zamka? To właśnie gwarantujemy Ci my – pogotowie ślusarskie w województwie śląskim.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszego szerokiego wachlarza usług ślusarskich, jakie oferujemy, dzwonić na numer 662-869-662

Na Śląsku wykonujemy również:

Awaryjne otwieranie zamków samochodów
Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań
Wymiana i montaż zamków
Naprawa zamków

Pogotowie zamkowe Śląsk
Awaryjne otwieranie samochodów Śląsk
Awaryjne otwieranie mieszkań Śląsk
Montaż i wymiana zamków Śląsk
Naprawa zamków Śląsk
Ślusarz Śląsk