Awaryjne otwieranie zamków, awaryjne otwieranie samochodów i mieszkań, otwieranie zamków Gerda, Poznań, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków Łódź, Wrocław, Zakopane, Nowy Targ.

 

warszawa wroclaw gdansk poznan krakow katowice lodz

Awaryjne otwieranie zamków i drzwi

Awaryjne otwieranieAwaryjne otwieranie zamków to usługa, której realizacji podejmiemy się na Państwa zlecenie o każdej porze dnia i o każdej godzinie. Nie ma zamków, których nie otworzymy – to tylko kwestia czasu i techniki używanej przy otwieraniu zamka. Aby sprostać Państwa oczekiwaniom podejmiemy się każdego zlecenia awaryjnego otwierania zamków. Zamek samochodowy lub zamek w drzwiach do mieszkania, biura lub innego pomieszczenia nie stanowi dla nas większego problemu. Poradzimy sobie również z zamkami w sejfie czy skrzynce pocztowej.
Awaryjne otwieranie zamków samochodowych odbywa się bezinwazyjnie. Do tego celu stosujemy narzędzia specjalistyczne oraz najnowsze i najbezpieczniejsze techniki otwarć zamków samochodowych.

Naszą specjalnością jest awaryjne otwieranie zamków Gerda. Usługa ta wymaga dużej wiedzy i doświadczenia, dlatego nie każda firma się jej podejmuje. Zamki Gerda ze względu na swoja budowę, wymagają szczególnego podejścia do ich otwierania. Dzięki długoletniemu doświadczeniu w fachu i systematycznym szkoleniom z zakresu działania i otwierania zamków Gerda możemy zapewnić szybkie i profesjonalne otwarcie drzwi lub zamków. W razie potrzeby wymiany zamka Gerda jesteśmy w stanie zrobić to w każdej chwili – wszelkie typy zamków Gerda lub ich zamienniki stanowią elementy wyposażenia naszych samochodów. Dotyczy to zarówno zamków nawierzchniowych, jak i zamków wpuszczanych oraz wkładek Gerda do drzwi antywłamaniowych. Umożliwiamy także zastąpienie wkładek Gerda do drzwi antywłamaniowych wkładkami innych producentów, bardziej przystępnych cenowo bądź takich, które zapewniają większe bezpieczeństwo lub komfort użytkowania.

Szczególnym wyzwaniem są zlecenia awaryjnego otwierania zamków wielowypustowych w drzwiach antywłamaniowych. Tego rodzaju zamki psują się często w drzwiach, które z wraz z upływem czasu stają się “wypatrzone” lub “osiadłe”. Jeżeli drzwi nie zostaną w porę profesjonalnie wyregulowane, zamek wielowypustowy ma prawo się zatrzeć lub uszkodzić. W takich przypadkach jest ważne jedno: DOŚWIADCZENIE TECHNIKA!

Funkcjonując na rynku od ponad 20 lat zdobyliśmy ogromne doświadczenie w branży, co szczególnie wyróżnia nas na tle konkurencji. Profesjonalne podejście naszych fachowców do każdego zlecenia gwarantuje jakość naszych usług oraz zadowolenie klientów z szybkiej i niezawodnej realizacji usługi otwarcia zamka.
Nasi serwisanci są wyposażeni w najlepszy sprzęt do otwierania zamków, co zapewnia 100% skuteczności w powierzonym zleceniu.

Świadczymy usługi na terenie Warszawy, Poznania, Gdańska, Gdyni, Katowic, Krakowa Łodzi, Wrocławia, Zakopane i Nowego Targu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu. 

Zadzwoń – 662-869-662