ABC Zabezpieczeń
ABC Zabezpieczeń
ABC Zabezpieczeń
ABC Zabezpieczeń
Gdańsk     •     Gdynia     •     Sopot          Katowice     •     Kraków          Poznań          Warszawa          Wrocław          Łódź     •     inne

Pogotowie zamkowe Gdynia

Pogotowie zamkowe Gdynia
Awaryjne otwieranie samochodu Gdynia
Awaryjne otwieranie mieszkań Gdynia
Montaż i wymiana zamków Gdynia
Naprawa zamków Gdynia
Ślusarz Gdynia

Jesteśmy dla ciebie

Pogotowie zamkowe GdyniaPogotowie zamkowe w Gdyni to firma z długoletnim doświadczeniem, która prowadzi usługi ślusarskie w Gdyni. Do naszych zadań należy naprawa zamków i wymiana zamków wszelkiego rodzaju. Doradzamy też, jaki zamek wybrać do konkretnych drzwi. Znamy się na swoim fachu i jesteśmy na bieżąco z najnowocześniejszymi systemami bezpieczeństwa.

Naszym klientom oferujemy zarówno zamki antywłamaniowe, jak i atestowane. Jednym z najnowszych modeli dostępnych w naszej ofercie jest elektroniczny zamek do drzwi KESO Entr , który obsługiwany może być przez urządzenia mobilne albo czytnik linii papilarnych. Takie nowoczesne zabezpieczenia pozwalają zwiększyć poczucie komfortu i spokoju we własnym domu, dlatego wykonujemy też montaż zamków o najnowocześniejszych specyfikacjach.

Awaryjne otwieranie drzwi w Gdyni oraz awaryjne otwieranie samochodów to nasz priorytet. Usługi te wykonujemy w trybie natychmiastowym i bez uszkodzenia zamka. W razie problemów jesteśmy dostępni dla Ciebie o każdej porze dnia i w każdy dzień tygodnia. Pogotowie zamkowe Gdynia czeka na Twoje zgłoszenie. Nasz ślusarz w pełni profesjonalnie zajmie się problemem. A przede wszystkim szybko i skutecznie wykona swoje zadanie.

Kompleksowe obsługa ślusarska w Gdyni

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Gdańsk ul. Gałczyńskiego 20
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

(58) 573-11-25

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Ogólnopolski numer serwisowy
(w godzina 6:00 do 24:00): 662-869-662

Awaryjne otwieranie mieszkań w Gdyni zdarza się nam bardzo często i jesteśmy dobrze do niego przygotowani. Otwieramy zatrzaśnięte drzwi, usuwamy złamany klucz i naprawiamy popsuty zamek. Przybywamy na miejsce zaraz po zgłoszeniu, żeby jak najszybciej pomóc Ci dostać się do własnego domu.

Rozwiążemy wszystkie problemy zamkowo-drzwiowe

Otwieranie mieszkań i awaryjne otwieranie aut przeprowadzamy szybko i bezpiecznie dla zamontowanych mechanizmów. Wystarczy do nas zadzwonić pod numer 662-869-662. Czekamy na Twój telefon! Umów się na dogodny dla siebie czas lub zgłoś awarię, którą wykonamy natychmiast. Twój czas jest dla nas ważny.

Stacjonujemy w różnych miastach w Polsce:

Pogotowie zamkowe Warszawa
Pogotowie zamkowe Poznań
Pogotowie zamkowe Katowice
Pogotowie zamkowe Gdańsk
Pogotowie zamkowe Sopot
Pogotowie zamkowe Kraków
Pogotowie zamkowe Wrocław
Pogotowie zamkowe Łódź