Pogotowie Zamkowe Sopot

Zatrzaśnięte drzwi – rozwiążemy Twój problem

Pogotowie zamkowe SopotPogotowie zamkowe Sopot – jesteśmy profesjonalistami w zakresie otwierania i naprawy zamków. Naszą specjalnością jest awaryjne otwieranie mieszkań w Spocie. Wykonujemy również specjalistyczną usługę polegającą na awaryjnym otwieraniu aut. Oferujemy szeroki zakres usług ślusarskich – mamy długoletnie doświadczenie  ich realizacji.

Awaryjne otwieranie drzwi w Sopocie wykonujemy w trybie natychmiastowym. Twój czas jest dla nas priorytetem, dlatego nasz ślusarz przybędzie z pomocą nawet w niedziele i święta. Niezależnie od pory jesteśmy do Twoich usług.

Usługi ślusarskie w Sopocie wykonywane przez naszą firmę cieszą się dużym powodzeniem. W razie przypadkowego zatrzaśnięcia kluczyków w aucie prowadzimy też awaryjne otwieranie samochodów. Tę usługę możesz nam powierzyć bez obaw – nie tylko szybko otworzymy zatrzaśnięty zamek, ale także otwieranie wykonamy bez szkód dla mechanizmu.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Wiemy, że zamek w drzwiach stwarza poczucie bezpieczeństwa we własnym domu. Dlatego w naszej ofercie znajduje się montaż i wymiana zamków o sprawdzonym poziomie jakości i posiadających atesty bezpieczeństwa. Najbardziej zaufany jest zamek antywłamaniowy, który zamyka drzwi na kilka trudnych do sforsowania rygli. Polecamy też elektroniczny zamek do drzwi KESO Entr, który otwiera się specjalnym pilotem,  urządzeniem mobilnym typu smartfon czy za pomocą czytnika linii papilarnych. Naprawa zamków również znajduje się w naszej ofercie.

Kompleksowe obsługa ślusarska w Sopocie

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Gdańsk ul. Gałczyńskiego 20
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

(58) 573-11-25

Sklepy z wkładkami Gerda Rim

Szybki serwis w dzielnicach: :

 

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Numer serwisowy 6:00 – 24:00:
662-869-662

Zaufaj specjalistom

Jesteśmy zawsze dla ciebie – w razie problemów dzwoń do Pogotowia zamkowego w Sopocie – czekamy na twoje zgłoszenie. Sytuacje awaryjne wykonujemy natychmiast, a na resztę usług umawiamy się na dogodny dla klienta termin. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. W razie problemów – zadzwoń – tel. 662-869-662

Stacjonujemy w różnych miastach w Polsce:

Pogotowie zamkowe Warszawa
Pogotowie zamkowe Poznań
Pogotowie zamkowe Katowice
Pogotowie zamkowe Gdańsk
Pogotowie zamkowe Gdynia
Pogotowie zamkowe Kraków
Pogotowie zamkowe Wrocław
Pogotowie zamkowe Łódź

Pogotowie zamkowe Sopot
Awaryjne otwieranie samochodu Sopot
Awaryjne otwieranie mieszkań Sopot
Montaż i wymiana zamków Sopot
Naprawa zamków
Ślusarz Sopot