Pogotowie Zamkowe Sopot

Awaryjne otwieranie aut
Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
usługi ślusarskie
zamki do drzwi

Zatrzaśnięte drzwi – rozwiążemy Twój problem

Pogotowie zamkowe SopotPogotowie zamkowe Sopot - jesteśmy profesjonalistami w zakresie otwierania i naprawy zamków. Naszą specjalnością jest awaryjne otwieranie mieszkań w Spocie. Wykonujemy również specjalistyczną usługę polegającą na awaryjnym otwieraniu aut. Oferujemy szeroki zakres usług ślusarskich – mamy długoletnie doświadczenie  ich realizacji.

Awaryjne otwieranie drzwi w Sopocie wykonujemy w trybie natychmiastowym. Twój czas jest dla nas priorytetem, dlatego nasz ślusarz przybędzie z pomocą nawet w niedziele i święta. Niezależnie od pory jesteśmy do Twoich usług.

Usługi ślusarskie w Sopocie wykonywane przez naszą firmę cieszą się dużym powodzeniem. W razie przypadkowego zatrzaśnięcia kluczyków w aucie prowadzimy też awaryjne otwieranie samochodów. Tę usługę możesz nam powierzyć bez obaw – nie tylko szybko otworzymy zatrzaśnięty zamek, ale także otwieranie wykonamy bez szkód dla mechanizmu.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Wiemy, że zamek w drzwiach stwarza poczucie bezpieczeństwa we własnym domu. Dlatego w naszej ofercie znajduje się montaż i wymiana zamków o sprawdzonym poziomie jakości i posiadających atesty bezpieczeństwa. Najbardziej zaufany jest zamek antywłamaniowy, który zamyka drzwi na kilka trudnych do sforsowania rygli. Polecamy też elektroniczny zamek do drzwi KESO Entr, który otwiera się specjalnym pilotem,  urządzeniem mobilnym typu smartfon czy za pomocą czytnika linii papilarnych. Naprawa zamków również znajduje się w naszej ofercie.

Zaufaj specjalistom

Jesteśmy zawsze dla ciebie – w razie problemów dzwoń do Pogotowia zamkowego w Sopocie – czekamy na twoje zgłoszenie. Sytuacje awaryjne wykonujemy natychmiast, a na resztę usług umawiamy się na dogodny dla klienta termin. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. W razie problemów – zadzwoń – tel. 662-869-662

Stacjonujemy w różnych miastach w Polsce:

Pogotowie zamkowe Warszawa
Pogotowie zamkowe Poznań
Pogotowie zamkowe Katowice
Pogotowie zamkowe Gdańsk
Pogotowie zamkowe Gdynia
Pogotowie zamkowe Kraków
Pogotowie zamkowe Wrocław
Pogotowie zamkowe Łódź