ABC Zabezpieczeń
ABC Zabezpieczeń
ABC Zabezpieczeń
ABC Zabezpieczeń
Gdańsk     •     Gdynia     •     Sopot          Katowice     •     Kraków          Poznań          Warszawa          Wrocław          Łódź     •     inne

Pogotowie zamkowe Wrocław

Ślusarz Wrocław
Awaryjne otwieranie samochodu Wrocław
Awaryjne otwieranie mieszkań Wrocław
Montaż i wymiana zamków Wrocław
Naprawa zamków Wrocław
Pogotowie zamkowe Wrocław

Pogotowie zamkowe we Wrocławiu – specjaliści od zamków

Pogotowie zamkowe WroclawProblem z zamkiem pojawia się zawsze w nieodpowiednim momencie. Najczęściej wtedy, kiedy spieszysz się do pracy lub na umówioną wizytę do lekarza. Z roztargnienia zdarza się zatrzasnąć drzwi z kluczem w środku mieszkania. Nie należy wtedy panikować, ani niepotrzebnie się denerwować wizją konieczności kupienia nowego zamka czy całych nowych drzwi. W takich sytuacjach pomocą przychodzimy my – Pogotowie zamkowe Wrocław. Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie i oprócz uwalniania z opresji, w swojej ofercie mamy też montaż i wymianę zamków najnowszej generacji. W naszej ofercie znajduje się również naprawa zamków.

Nie wiesz, jaki zamek zamontować u drzwi? Jaki mechanizm zabezpieczy Twój dobytek przed włamaniem i kradzieżą? –  Zapytaj ślusarzy z Pogotowia zamkowego we Wrocławiu o wymianę zamków na nowe, takie jak elektroniczny zamek do drzwi KESO Entr, który otworzysz za pomocą smartfona lub pilota, czy tradycyjne lub antywłamaniowe mechanizmy. Żaden zamek nie ma dla nas tajemnic.

Natychmiastowa pomoc

Awaryjne otwieranie mieszkań we Wrocławiu jest naszą wizytówką. Wykonujemy to zadanie natychmiast po zgłoszeniu. Tak samo jak awaryjne otwieranie samochodów – to są nasze priorytety, ponieważ wiemy, jak ważny jest czas naszego klienta. Nasz ślusarz dostanie się do samochodu w ciągu kilku minut i to bez uszkodzenia zamka czy drzwi.

Kompleksowe obsługa ślusarska we Wrocławiu

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Wrocław ul. Traugutta 144
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

 

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Ogólnopolski numer serwisowy
(w godzina 6:00 do 24:00): 662-869-662

Usługi ślusarskie we Wrocławiu wykonujemy 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Jesteśmy zawsze do twoich usług.

Dlaczego my?

Pogotowie zamkowe ma długoletnie doświadczenie, które pozwala nam otworzyć i naprawić każdy zamek. Wystarczy do nas zadzwonić i umówić się na dogodny termin – tel. 662-869-662. W przypadku, gdy potrzebne jest awaryjne otwieranie drzwi we Wrocławiu lub awaryjne otwieranie aut wyruszamy natychmiast po zgłoszeniu. Nie czekaj – zadzwoń do nas, a my zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby jak najszybciej rozwiązać Twój problem z zamkiem.

Stacjonujemy w różnych miastach w Polsce:

Pogotowie zamkowe Warszawa
Pogotowie zamkowe Poznań
Pogotowie zamkowe Katowice
Pogotowie zamkowe Gdańsk
Pogotowie zamkowe Gdynia
Pogotowie zamkowe Sopot
Pogotowie zamkowe Kraków
Pogotowie zamkowe Łódź