Twoje Pogotowie Zamkowe

Pogotowie zamkoweJesteśmy firmą, która już od przeszło 30 lat oferuje klientom usługi w zakresie ślusarstwa. Zdobyliśmy doświadczenie, posiadamy umiejętności i wiedzę, które pozwalają nam działać na rzecz naszych Klientów w taki sposób, że systematycznie powiększamy liczbę zadowolonych z naszych usług osób. Nasze zaangażowanie w pracę sprawia, że Pogotowie zamkowe stało się jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm ślusarskich w Polsce. Nam można zaufać!

Jeśli masz jakikolwiek problem z zamkiem – zadzwoń do nas i umów się z jednym z naszych ślusarzy pracujących w całej Polsce.
Twoje pogotowie zamkowe codziennie wykonuje naprawy zamków oraz montaż i wymianę zamków. Jesteśmy także specjalistami od awaryjnego otwierania drzwi oraz awaryjnego otwierania samochodów! Przed nami żaden zamek nie ma tajemnic

Specjalistyczne usługi

Naszym celem jest Twoje bezpieczeństwo. Dlatego też naszym Klientom oferujemy najwyższej jakości usługi, które zagwarantują ochronę mienia oraz zapewnią poczcie bezpieczeństwa Twoim najbliższym i pracownikom. Z zamkami zamontowanymi przez ślusarzy z Pogotowia zamkowego z pewnością możesz się czuć się komfortowo.
Wykonujemy serwisy wszelkiego rodzaju zamków, pomagamy w nagłych wypadkach, kiedy zatrzaśniesz drzwi do domu, biura lub samochodu, realizujemy usługi takie jak naprawa zamków oraz montaż i wymiana zamków.

Twoje Pogotowie Zamkowe

 

kup wkładke

Zamek lub wkładkę można kupić u nas w sklepie internetowym (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

nasze sklepy stacjonarne z zamkami:

Gdańsk ul. Gałczyńskiego 20
Katowice ul. Morcinka 11-13
Łódź ul. Łąkowa 7a bud.C3
Poznań ul. Murawa 37c/L5
Wrocław ul. Traugutta 144
Kraków ul. Złota Podkowa 1

oraz w biurze:
Warszawa Al. Jerozolimskie 214

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat usług ślusarskich? Skontaktuj się z nami:

Numer serwisowy 6:00 – 24:00:
662-869-662

Twoje Pogotowie zamkoweOto wykaz najpopularniejszych usług, jakie możemy wykonać także dla Ciebie:

Pracujemy zawsze dla Ciebie

Trudne sytuacje z zamkami mogą przydarzyć się o każdej porze dnia i nocy, dlatego też jesteśmy do Twojej dyspozycji przez 7 dni w tygodniu: 6:00 – 24:00 – także w niedzielę i święta.  My pracujemy zawsze w godzinach dogodnych dla Ciebie. Jeśli potrzebujesz usługi Pogotowia zamkowego na już – po prostu zadzwoń! Przyjedziemy i sprawnie wykonamy naprawę zamka, wymianę i montaż zamków, awaryjne otwieranie drzwi. Nie zwlekaj także jeśli zatrzasnąłeś samochód. Z nami szybko i bezinwazyjnie go otworzysz, bo awaryjne otwieranie aut to nasza specjalność!

Ślusarz 24/7
Awaryjne otwieranie aut
Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków

Pogotowie zamkowe