Montaż i wymiana zamków Będzin

POMAGAMY TAKŻE W BĘDZINIE!

Montaż i wymiana zamków BędzinMontaż i wymiana zamków to dla ślusarzy zatrudnionych w pogotowiu zamkowym w Będzinie codzienna praca. Na rynku usług ślusarskich istniejemy już od ponad 20 lat, dlatego jesteśmy świetnie przygotowani na każdą awarię zamka. W profesjonalny sposób zajmujemy się montażem i wymianą zamków każdego typu we wszystkich istniejących modelach drzwi.
Posiadamy olbrzymie doświadczenie w zakresie prac ślusarskich. Wykonujemy je sumiennie, rzetelnie i szybko.  Wiemy, że w dzisiejszych czasach czas to pieniądz, dlatego jesteśmy skrupulatni i dokładni we wszystkich ślusarskich czynnościach. Wszystko po to, by nie podrażać kosztów wymian zamków i nie przedłużać czasu pracy ślusarza.
Teraz działamy także w Będzinie, zadzwoń, jeśli znajdziesz się w trudnej zamkowej sytuacji, nasz numer 662-869-662.

BEZPIECZEŃSTWO KLIENTA – NASZYM CELEM

Jesteśmy wiarygodni i można nam zaufać. W swoim zespole zatrudniamy tylko najlepszych, wysoko wykwalifikowanych ślusarzy, dla których zapewnienie bezpieczeństwa Klientom jest sprawą najważniejszą.

Do zadania montażu i wymiany zamków podchodzimy z wielką powagą. Wiemy, że Klienci decydują się na tę czynność, aby czuć się bezpiecznie w swoim domu.  Każdorazowo po wykonaniu montażu i wymiany zamków nasi fachowcy sprawdzają bardzo dokładnie, czy nowy zamek działa prawidłowo. Instruują także jak należy zamek konserwować i jak często serwisować, aby sprawnie działał przez wiele lat. Fachowa porada jest także bardzo ważna dla naszych Klientów, buduje więź i sprawia, że postrzegani jesteśmy jako profesjonalni, godni zaufania doradcy.

Kompleksowe obsługa ślusarska na Śląsku

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Katowice ul. Morcinka 11
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

 

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Numer serwisowy
6:00 – 24:00:
662-869-662

ZADZWOŃ – CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE

Jesteśmy zespołem zawsze dyspozycyjnych, doskonale wyszkolonych i posiadających obszerną wiedzę ślusarzy tworzących pogotowie zamkowe w Będzinie. Działamy całodobowo, o każdej porze dnia i nocy. Czekamy zatem na Twoje zgłoszenie, jak tylko przydarzy Ci się awaria zamka. Telefon do pogotowia zamkowego w Będzinie 662-869-662 . Zapisz i zadzwoń w potrzebie.

Inne usługi świadczone na terenie Będzina to:
Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie mieszkań
Naprawa zamków
ślusarstwo

Pogotowie zamkowe
Awaryjne otwieranie samochodu
Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
Ślusarz