Montaż i wymiana zamków Chorzów

Montaż i wymiana zamków ChorzówJako pogotowie ślusarskie w Chorzowie oferujemy standardową usługę ślusarską: montaż i wymiana zamków. Obsługujemy cały Chorzów niezależnie od pory dnia czy dnia tygodnia: nasz punkt działa przez 365 dni w roku, codziennie, 24 godziny na dobę.

Nasza całodobowa infolinia to niezawodny sposób kontaktu. Na zgłoszenie czekają profesjonaliści – ślusarze posiadający wieloletni staż, którzy zaraz po otrzymaniu zgłoszenia wyjeżdżają w miejsce zgłoszenia. Usługa montażu i wymiany zamków może być wykonana „od ręki” bądź na życzenie klienta możliwe jest wcześniejsze umówienie wizyty pogotowia ślusarskiego na wybraną godzinę.

Usługa ta skierowana jest do każdego klienta, któremu zależy na zapewnieniu bezpieczeństwa swoim najbliższym. Wymiana zamka na nowy, sprawnie działający to podstawa bezpieczeństwa, dzięki której możemy spać spokojnie. Czynność ta przeprowadzona przez naszych specjalistów przebiega niezwykle szybko, nie zabierze Państwu wiele czasu, a dzięki niej można znacznie podnieść poziom bezpieczeństwa.

Jeżeli planują Państwo zakup zamka, mogą Państwo poczekać do wizyty naszego ślusarza. Zajmujemy się kompleksowym doradztwem w zakresie wyboru odpowiedniego modelu. Zamki dostępne są w każdym sklepie, a ich ogromny wybór może powodować trudność w wyborze, a także doprowadzić do niezbyt trafnego wyboru. Znamy się na zamkach posiadających zarówno stare technologie zabezpieczeń, jak i te nowoczesne, wykorzystujące nowoczesne zdobycze technologii. Jako ogólnopolska firma jesteśmy jedynym oficjalnym przedstawicielem firmy KESO w Polsce. Firma KESO oferuje zamki z nakładkami kodowymi – umożliwiają one zabezpieczenie na wysokim poziomie, umożliwiają zakodowanie dostępu spersonalizowanego, co doskonale sprawdzi się w domach, w których pracuje pomoc domowa lub w biurach – personalizowany dostęp uniemożliwi wejście do pomieszczenia w niepożądanym momencie. Klucze umożliwiają także przeglądanie historii wejść i wyjść do mieszkania, biura czy pomieszczenia. Poza firmą KESO współpracujemy z innymi popularnymi, znanymi ze swojej jakości firmami – firmą Gerda, Motturo czy Abus.

Kompleksowe obsługa ślusarska na Śląsku

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Katowice ul. Morcinka 11
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

 

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Numer serwisowy
6:00 – 24:00:
662-869-662

Montaż i wymiana zamków w Chorzowie skutecznie i błyskawicznie? Jeżeli poszukują Państwo właśnie takiej pomocy, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Nie zawiedziemy Państwa, prawidłowo wykonamy czynność, zachowując pełen profesjonalizm i najwyższą jakość.

Warto zaufać nam w kwestii ślusarstwa. Jesteśmy doświadczonym pogotowiem ślusarskim, któremu zależy na satysfakcji klienta i dobrze wykonanej usłudze.

Kontakt z nami uzyskają Państwo pod numerem telefonu: 662-869-662

Inne usługi świadczone na terenie Chorzowie to:
Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie mieszkań
Naprawa zamków
Ślusarstwo

Pogotowie zamkowe
Awaryjne otwieranie samochodu
Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
Ślusarz