Montaż i wymiana zamków Siemianowice Śląskie

Montaż i wymiana zamków Siemianowice ŚląskieWielu producentów reklamuje swoje zamki jako mechanizmy, które nawet laik jest w stanie prawidłowo zainstalować. Jednak powierzając to zadanie ekspertowi mamy pewność, że montaż został wykonany prawidłowo, a my i nasi najbliżsi możemy cieszyć się bezpieczeństwem. Nasza firma, pogotowie ślusarskie w Siemianowicach Śląskich, oferuje usługę kompleksowego wstawiania nowych zamków oraz wymiany starych mechanizmów na nowe.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Charakteryzuje nas szybki czas reakcji, najwyższa jakość usług i ogromna wiedza, którą posiadają nasi pracownicy. W swojej karierze naprawiliśmy już wiele różnorodnych zamków. Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo, którego nie kupią Państwo w sklepie z zamkami. Bezpieczeństwo osiąga się w momencie prawidłowego mocowania zamka.

Gwarantujemy Państwu najwyższą jakość wykonania każdej, nawet najmniejszej usługi. Zajmujemy się także instalacją drzwi antywłamaniowych, kamer przemysłowych, alarmów czy systemów zabezpieczeń. Dorabiamy klucze – również te elektroniczne oraz karty dostępu. Branża ślusarska oraz branża zabezpieczeń nie ma przed nami tajemnic.

Kładziemy nacisk przede wszystkim na zadowolenie Klienta. Chcemy, aby wizyta ślusarska zawsze zakończyła się sukcesem – czyli sprawnym, otworzonym zamkiem, który służyć powinien jeszcze przez wiele lat. Zawsze liczymy się ze zdaniem Klienta i zawsze informujemy go o najlepszych rozwiązaniach. Pracujemy używając jedynie oryginalnego sprzętu, polecamy wyłącznie produkty dobrych, zaufanych marek (Gerda, Motturo, KESO). Wierzymy bowiem, że wysoka jakość produktów połączona z najlepszą usługą zapewnią najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Kompleksowe obsługa ślusarska na Śląsku

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Katowice ul. Morcinka 11
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

 

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Numer serwisowy
6:00 – 24:00:
662-869-662

Usługę montażu i wymiany zamków rekomendujemy Klientom, którzy właśnie zakupili mieszkanie bądź zbudowali dom. Wstawienie odpowiedniego zamka na początku użytkowania swoich czterech kątów do kluczowa sprawa, która zapobiegnie wizytom niepożądanych gości. Często media nagłaśniają sprawy, kiedy to deweloper mieszkaniowy zapewnił zamki kiepskiej jakości, które bardzo łatwo podrobić. Takie okazje wykorzystują złodzieje i oszuści, którzy dokonują rabunku w nowych, świeżo oddanych przez dewelopera mieszkaniach. Warto ochronić się przed tego typu sytuacjami, instalując dobry zamek wysokiej jakości – wtedy każde wyjście z domu będzie przyjemne, a nasze myśli nie będą zaprzątane świadomością, że zamek może nie wytrzymać próby włamania.

Profesjonalny montaż i wymiana zamków na nowy w Siemianowicach Śląskich – zapraszamy! Pracujemy przez całą dobę, jesteśmy do Państwa dyspozycji przez siedem dni w tygodniu, również w święta.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami – 662-869-662

Inne usługi świadczone na terenie Siemianowic Śląskich to:
Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie mieszkań
Naprawa zamków
Ślusarstwo

Pogotowie zamkowe
Awaryjne otwieranie samochodu
Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
Ślusarz