Naprawa zamków Czeladź

Naprawa zamków Czeladź

Naprawa zamków CzeladźPogotowie zamkowe w Czeladzi, zatrudniające wysoko wyspecjalizowanych fachowców – ślusarzy zajmuje się awaryjnym otwieraniem mieszkań, awaryjnym otwieraniem zamków każdego typu oraz awaryjnym otwieraniem aut. Nie jest to jednak pełen zakres usług. Zdarza się bowiem, że zamka nie trzeba wymieniać na nowy, a jedynie konieczna jest na przykład wymiana zamków. Podejmujemy się także tego typu trudnych zadań!
Każdorazowo przyjeżdżamy na miejsce zgłoszenia i oceniamy fachowo sytuację. Jeśli niezbędna jest naprawa zamków, działamy w tym zakresie. Co więcej, po naprawie zamków pokazujemy i szkolimy naszych Klientów, w jaki sposób zamek powinien być użytkowany i jak często konserwowany, aby mógł służyć im w dobrym stanie jak najdłużej.
Przedstawiamy wszystkie możliwości i instruujemy Klientów kiedy do nas zadzwonić, aby skorzystać z naszych usług. Naprawa zamków to nasza specjalność!

ZADZWOŃ O KAŻDEJ PORZE – DZIAŁAMY CAŁĄ DOBĘ

Telefon do ślusarzy z pogotowia zamkowego w Czeladzi czynny jest dla Państwa przez 7 dni w tygodniu, także w niedziele i święta. W związku z tym, że awarie zamków zdarzają się nagminnie, nasi ślusarze dyżurują całodobowo.
Chętnie i szybko przyjadą do zgłoszenia na wskazany adres, by zająć się awaryjnym otwieraniem zamków. Co więcej, tak wykonają usługę, aby na przykład na stolarce drzwiowej bądź karoserii otwieranego auta nie pozostawić żadnych śladów swojej działalności.

Kompleksowe obsługa ślusarska na Śląsku

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Katowice ul. Morcinka 11
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

 

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Numer serwisowy
6:00 – 24:00:
662-869-662

Jesteśmy wysoko wyspecjalizowanymi fachowcami, dla których rzetelne wykonanie powierzonego zadania jest najważniejsze. Działamy sprawnie, szybko i bezinwazyjnie. Wymieniamy i naprawiamy zamki każdego typu i co najważniejsze – o każdej porze dnia i nocy. 

Aby poinformować nas o awarii zamka wystarczy zadzwonić pod czynny przez całą dobę numer 662-869-662. Przyjedziemy i zajmiemy się kłopotliwą sprawą! Zadzwoń.

Inne usługi świadczone na terenie Czeladzi to:
Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
ślusarstwo

Pogotowie zamkowe
Awaryjne otwieranie samochodu
Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
Ślusarz