Naprawa zamków Siemianowice Śląskie

Naprawa zamków Siemianowice ŚląskieNa co dzień mało kto myśli o zamkach – wymagamy od nich, aby zabezpieczały nasze drzwi i działały bez zarzutu. Jeżeli jednak czujesz, że Twoje drzwi zamykają się, ale musisz użyć bardzo dużo siły lub czujesz, że zamek w Twoich drzwiach się poluzował, konieczne skontaktuj się z fachowym ślusarzem w Siemianowicach Śląskich: takiego ślusarza znajdziesz właśnie w szeregach naszej firmy!

Usługi ślusarskie, które chcemy Państwu polecić to szereg czynności, które mają na celu jedno: zapewnić Państwu bezpieczeństwo. Jedną z takich usług jest naprawa zamków, która w szybki sposób na ma celu zlikwidować szkody związane z nieprawidłowym działaniem zamka.

Co jest przyczyną nieprawidłowo działającego zamka? Może być to jego wiekowość: zamek, który jest eksploatowany przez wiele lat może po prostu być już zbyt wysłużony, aby działał prawidłowo. Kolejną częstą przyczyną jest nieprawidłowe mocowanie zamka lub zły wybór zamka do drzwi. Taki zamek może się przyczynić do zmniejszenia poziomu bezpieczeństwa Państwa mieszkania, a co z tym idzie może narazić Państwa na włamania. Często spotykaną awarią jest odkształcenie się klucza. Otwieranie kluczem butelek, konserw czy słoików nie jest dobrym pomysłem. Klucz ulega wtedy mikrozniszczeniom, co może być w konsekwencji nie lada problemem. Źle dobrany klucz może przyczynić się także do zniszczenia zamka – dlatego warto dbać o klucze, przechowywać je oddzielne, unikać upadku kluczy na twarde powierzchnie czy zrzucania ich z wysokości (np. z okna na piętrze na parter). Inną wadą, która prędzej czy później może przyczynić się do awarii zamka jest złe wykonanie wynikające ze słabych materiałów czy z podrobionego produktu. Wybierając zamki należy kierować się certyfikatem i gwarancją, którą dają jedynie oryginalne produkty. Zamki kupować należy ze sprawdzonych źródeł, a w przypadku awarii takiego zamka – złożyć reklamację.

Kompleksowe obsługa ślusarska na Śląsku

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Katowice ul. Morcinka 11
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

 

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Numer serwisowy
6:00 – 24:00:
662-869-662

Nasze pogotowie ślusarskie w Siemianowicach Śląskich zajmuje się serwisem zamków, które posiadają gwarancję, jak i tych, które gwarancję utraciły. Często nasi Klienci pytają właśnie o serwis pogwarancyjny. Informujemy, że nasze pogotowie ślusarskie w Siemianowicach Śląskich świadczy taką usługę w zakresie naprawy zamków.

Nasze pogotowie ślusarskie specjalnie dla Państwa działa przez całą dobę, naprawimy zamek o każdej porze dnia i nocy. Stoimy na straży bezpieczeństwa, natychmiastowo reagując na każdą informację dotyczącą awarii zamka. Chcemy, aby każdy z naszych Klientów otrzymał natychmiastową pomoc niezależnie od godziny, w której jej potrzebuje. W momencie, gdy napotkają Państwo problem z zamkiem wystarczy do nas zadzwonić, a my w przeciągu kilku minut przyjedziemy na miejsce wskazane przez Państwa i zajmiemy się kompleksową naprawą mechanizmu.

Zapraszamy do kontaktu – 662-869-662

Inne usługi świadczone na terenie Siemianowic Śląskich to:
Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Ślusarstwo

Pogotowie zamkowe
Awaryjne otwieranie samochodu
Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
Ślusarz