Naprawa zamków Pszczyna

Naprawa zamków Pszczyna

Naprawa zamków PszczynaZepsuty zamek to jedna z tych sytuacji, która może pokrzyżować nasze plany na najbliższy wieczór. Zamek nie otwiera się? Wezwij ślusarza, który pomoże zdiagnozować problem i podejmie odpowiednie kroki w celu rozwiązania problemu.

Pogotowie ślusarskie w Pszczynie oferuje usługę naprawy zamków. W skład naprawy wchodzi:

• Bezpłatny dojazd do Klienta na terenie Pszczyny.
• Diagnoza problemu i ocena stopnia uszkodzenia.
• Odpowiednie czynności: może być to naprawa zamka. W przypadku, gdy uszkodzenia są na tyle rozległe, że naprawa zamka jest nierentowna (zamek nie będzie funkcjonował prawidłowo nawet po naprawie – ze względu na zużycie czy czynnik awarii), nasz ślusarz zaproponuje najlepsze rozwiązanie, które będzie miało najskuteczniejsze efekty zapewniające najwyższy poziom zabezpieczenia.
• Test zamka, serwis mający na celu konserwację zamka: zazwyczaj jest to przetarcie płynem pielęgnacyjnym. Nasi ślusarze udzielą Państwu porad, w jaki sposób dbać o zamek, aby zachował on żywotność na długie lata.

Prowadzimy serwis naprawy zamków zarówno tych, które są na gwarancji, jak i tych, których okres gwarancji już upłynął. Naprawiamy zamki w drzwiach, sejfach, bramach, łodziach, samochodach. Oferujemy także serwis elektronicznych systemów dostępu (np. bramek dostępu w biurowcach czy środkach komunikacji), pomożemy Państwu rozwiązać problemy związane z nieprawidłowo działającym alarmem czy zepsutym elektronicznym kluczem.

Kompleksowe obsługa ślusarska na Śląsku

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Katowice ul. Morcinka 11
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

 

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Numer serwisowy
6:00 – 24:00:
662-869-662

Serwis naprawy zamków w Pszczynie świadczymy całodobowo. Nasza infolinia jest czynna całą dobę, również w okresie świątecznym, w Nowy Rok czy 11 listopada. Awaria zamka może przecież zdarzyć się zawsze, niezależnie od daty czy godziny. Chcemy pomagać naszym Klientom, dlatego reagujemy natychmiastowo, błyskawicznie rozwiązując problem.
Nasi Klienci są zadowoleni z naszych usług. Zachwalają szybkość reakcji i skuteczność, a także naszą dyskretność i niezawodność. Otwieramy każdy zamek, naprawimy każdy klucz. Zawsze znajdujemy najlepsze rozwiązanie. Nasze pogotowie ślusarskie w Pszczynie to część naszej ogólnopolskiej sieci – niezależnie od tego, w którym miejscu Państwo się znajdują, pomożemy Państwu rozwiązać problem z niesprawnym zamkiem czy problemem dostania się do samochodu.

Zapraszamy do współpracy! Zadzwoń na numer 662-869-662

Inne usługi świadczone na terenie Pszczyny to:
Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
ślusarstwo

Pogotowie zamkowe Pszczyna
Awaryjne otwieranie samochodu Pszczyna
Awaryjne otwieranie mieszkań Pszczyna
Montaż i wymiana zamków Pszczyna
Naprawa zamków Pszczyna
Ślusarz Pszczyna